Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a neten találhat...

Mit gondoltok a neten található súlykalkulátorról?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt találtam a minap. Kíváncsi lennék, hogy mennyire jó. Nektek reális értéket mutat? Benne vagytok a hízás intervallumban?


2011. szept. 28. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
ez jó, szerinte alultáplált vagyok, csak azért, mert fogytam terhesség alatt. Azt írja, hogy a terhesség előtti súlyom alultáplált, BMI indexem: 0. Jót röhögtem, 94 kilóval estem teherbe, 86 kilóval mentem szülni, mert a 7. hónapig hánytam, 12 kg-ot fogytam a terhesség alatt. Úgy látszik, a program írója nem kalkulált azzal, hogy valaki fogy a terhessége alatt.
2011. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ez a program normál, komplikáció mentes terhességek átlagából számolja a dolgokat. A te eseted pedig cseppet sem volt átlagosnak mondható! De ezek ellenére remélem, hogy egészséges babának adtál életet!:)
2011. szept. 28. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Most próbáltam, és nekem reális értéket mutatott, vagyis minden hétre kb annyit írt amennyi voltam Most 26hetes vagyok és a továbbit majd meglátom.

Sok boldogságot!

2011. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát, én sokat nem értem vele :)


75kg voltam mikor terhes lettem. 32 hetesen voltam 100kg mert vizesedtem, toxémiás lettem sos császárom volt azon a héten. a kalkulátor szerint minden okés volt előtte és semmit nem írt ki a terhesség 32 hetével kapcsolatban. nincsen saját görbém sem.

2011. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát... mondhatnám, hogy szar, de sajnos nem az. Nekem megírta a tutit, hogy most minimum 3 kilóval kevesebbnek kéne lennem, de az öttel kevesebb lenne a legjobb. Reálisnak tűnik amit ír.

2011. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát levonva a tanulságot, úgy tűnik, hogy gond nélküli terhességnél kb. reálisat ír. Ahol meg komplikáció akad, azt nyilván nem tudja beleszámítani.

Egyébként nekem is jót mutat. Kb. fél kg vagyok kevesebb, mint amit ír, hogy min. kéne legyek.

Köszi a válaszokat!

2011. szept. 29. 07:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem állítólag gond nélküli a terhességem, és jóval a minimum alatt van a kék pötty a diagramon. Na nem baj.
2011. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, alultápláltnak írt! :)))
2011. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!