Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti mennyit híztatok?...

Kismamik ti mennyit híztatok? Én most tartok a 26. hétnél,65 kilóval kezdtem,164 centi vagyok. Most tartok ott, hogy ruhában vagyok 73,5 kiló, ruha nélkül 72 kiló. Vajon sok ez? Nem nagyon látszik, sokat sem eszem. Jöhet még fel sok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 17:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Én is pont 26hetes vagyok és 7kg-ot híztam. 172cm 61kg-al kezdtem, most vagyok 68kg. Szerintem nem vészes, csak az a baj, hogy még csak ezután jön a java, és elérhetünk a plusz 20kg-hoz is, ha már ilyen hamar ennyit felszedtünk. Na de ez legyen a legkisebb gond!

Sok boldogságot!

2011. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi, és neked is sok boldogságot!

Miért jön most a java?

Miért jön még annyi az emberre?

Van aki a végén már nem is hízik...

2011. szept. 28. 18:49
 3/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én 25 hetes leszek holnap és 5 kg-ot híztam, pedig próbálok nagyon odafigyelni, hogy mit és mikor eszek. Én azért aggódom, mert előző terhességemnél kb. + 20kg-al mentem szülni és (tanulva az esetből) most nem akarok ennyit felszedni. Én 167/59-el kezdtem.
2011. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok! Szóval ez az 5 kg azért aggaszt, mert tudom, hogy még csak most jön a java!!!:(
2011. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én 36 hetet töltöttem be és 10kg-ot híztam. 161 cm vagyok 58 kg-val kezdtem és most 68 kg vagyok. Nem igazán figyeltem a súlyomra, azt ettem, és akkor amit megkívántam. de persze ez nem a legjobb. De ezt a 10kg nem bánom, ez természetes és egészséges is:) Jó babavárást!
2011. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Most 28. hetes vagyok, de 25 hetesn voltam utoljára mérve, akkor voltam +7kg-nál a 174 centimhez. Rajtam nem különösen látszik, csak ha deréktól lefele lát valaki. Combom, fenekem eszméletlen hatalmas lett pedig előtte se volt kicsi. Tele van csíkokkal a combom, fenekem :S
2011. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én már szültem,az első gyereknél 15kg-t hiztam (kb.egy év alatt fogytam vissza a terhesség előtti súlyomra),a másodiknál 12kg-t(most 3 hónapos a babóm és már majdnem visszafogytam,de két gyerek mellett van mit-tenni venni =))...A dokim szerint a 15kg még belefér,de annál több már sok.Boldog babavárást és babázást neked!
2011. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az első babánál 9 kg-ot híztam.

Most 30 hetesen vagyok 63,7kg és kezdtem 57,2kg-mal.6,5 kg eddig.

pedig rengeteget eszem és nem vetem meg az édességet sem.

Szerintem nem sok az a 7 kg eddig és ha még ennyit felszedsz a végéig még az sem lesz sok.

2011. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31 hetesen 9 kg + van rajtam, és szerintem már nem fogok sokat hizni, mivel az elsö babámmal a harmadik trimeszterben 3 kg-ot hiztam.
2011. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz, hogy most jön a java! legalábbis nálam nem így volt az elsővel. Én akkor a 26.hétig híztam 15kg-t (!!!) utána már csak 6-ot pedig 41 hetesen szültem.:O A végefelé már nem volt kedvem enni, annyira eltelített a baba, hogy szó szerint úgy éreztem, hogy nem férek a bőrömbe. A gyomrom is teljesen összenyomta, nem bírtam rendes adagokat enni csak csipegettem. Különben én most 24 hetes vagyok és eddig híztam 10kg-t. Normál állapotban 55kg vagyok és 168cm. Különben nagyon hamar lement amit felszedtem az első babával. 9 hónapos volt amikor már tök olyan voltam mint régen és nem fogyóztam csak szoptattam és lényegesen kevesebbet kívántam enni mint terhesen. Remélem most is így lesz.
2011. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!