Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik abbahagyták a...

Kismamák, akik abbahagyták a dohányzást, mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 22:37
1 2
 1/15 nixon666 válasza:
0%
Ha nem zabálással kompenzálták a cigi elhagyását akkor semennyit.. Gondolkozz.
2011. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
összesen 18 kg-t,de a cigi miatt szinte semmit, a 22.hétig 3-4 kilót.
2011. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
a terhesseg alatti hizas mindenkeppen bekovetkezik. Ember legyen a talpan aki megmondja hany kilo ugrott fel mert letette a cigit mikor megtudta hogy terhes es mennyi a terhesseg miatt....szerintem nem jon fel tobb mert letetted a cigit. En is letettem, 2o kilonal tartok most a 37. hetben. Ez sok, de nem a cigi miatt ez tuti....
2011. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én letettem, de csesztetnek, hogy emiatt is akkora leszek, mint a bálna:( Persze ezért nem fogok cigizni, csak kíváncsi voltam.
2011. szept. 19. 23:23
 5/15 anonim ***** válasza:
csak gratulálni tudok azoknak,akik ilyennel csesztetnek....Rám mki elismeréssel nézett,h egyik napról a másikra letettem,senki nem foglalkozott a súlyommal...
2011. szept. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én a poziteszt láttán tettem le, 13 kilót híztam, 52-ről indultam. azt mondták sok, én nem éreztem annak, és hamar vissza is fogytam.
2011. szept. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A húgom végig cigizte a terhességét és mégis hízott +21 kg-ot,ehhez képest szült egy pici 2300 grammos babát.

Úgyhogy a cigi lerakása nem feltétlenül jelenti azt,hogy sokat fogsz hízni.

2011. szept. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Első terhességnél, a pozi teszt után rögtön leraktam a cigit, és a 12 hétig +9 kg híztam. A terhesség során összességében 19 kg-t. Hozzáteszem, hogy a fiam 4790g-mal született. Most kevesebb vagyok mint valaha. Most újra terhes vagyok kb 6 hetes. 2 hete egy szálat sem szívtam, és még fogytam is 2 kg-t. Pedig nincs hányingerem, semmi, és tök jól vagyok.
2011. szept. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nincs köze hozzá. 25 kg-ot híztam terhesség alatt és nem a cigi lerakása miatt.

2 hónapja szültem, nem dohányzom (nem is akarok újra!) és 21 kilót leadtam már..

2011. szept. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én sokat! Előtte tettem le pár hónappal és kb. + 10 kg-val kezdtem a terhességem. Most 26 hetes múltam, és kb. 6 kg-nál tartok,ami a terhességem alatt jött fel! De nem bánom,hogy letettem a cigit. Én egyébként is fogyókúra művész vagyok, simán dobálok le 10 kilókat magamról, majd lemegy ez is valahogy!:)
2011. szept. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!