Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mentél be kevés magzatmozgás...

Mentél be kevés magzatmozgás miatt a kórházba?

Figyelt kérdés
Olyankor NST-t csinálnak vagy UH-ot?
2011. szept. 30. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekem még nem volt ilyen, de ha úgy érezném hogy lecsökkent a mozgások száma akkor bizony rögvest bemennék. Még akkor is ha túl aggodalmaskodónak tartanának. NST biztos hogy elvégzik. De egy lelkiismeretes doki UH is megvizsgálna. Illetve Fluometriára is elküldene!
2011. szept. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. szept. 30. 08:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem!

Lehet,hogy sokan szidják a szívhangfigyelőt, de én imádom. Ha lustább a baba, akkor csak előkapom és megnyugszom,hogy erős szívhangja van!

Nálunk, ha sztk-ra mész be ezért (úgy,hogy mondjuk már nincs rendelés), akkor fájásmérővel nézik meg!

2011. szept. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kórházba még nem mentem be, de a védőnő nálunk már rendelkezik szívhangfigyelővel, kérdezd meg nálatok van-e, és biztosan szívesen megnézi. Nála már jártam, mikor lassan egy hete szinte semmi mozgást nem éreztem. Ahogy meghallgattuk és erősen vert a szíve, megnyugodtam. Azóta rájöttem, hogy nagyon érzékeny a kisasszony a frontokra. :-)

2011. szept. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én igen...egyik reggel egyáltalán nem éreztem a kislányom mozgását (kb. 32 héten lehetett), mindent megpróbáltam ami bevált: cola, csoki, mozgás, víz stb. de semmi reakció. Lóhalálában futottam be a kórházba, UH-t csináltak és simán lehetett látni hogy minden rendben, vert a kis szíve :-) nem voltak egyáltalán mérgesek, aranyosan megnyugtattak és ők is úgy gondolták, hogy ilyenkor be kell menni.
2011. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fluometria😀😀😀
2017. okt. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!