Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma hajnalban (ébredés utáni...

Ma hajnalban (ébredés utáni első vizeletből) csináltam egy Corax Be Sure Direct tesztet. Halványan, de egyértelműen megjelent a tesztcsík. Terhes vagyok, vagy sem?

Figyelt kérdés

5 perc után elkezdett erősödni a kontroll csík,10 perc után otthagytam. Reggel mikor ismét ránéztem a tesztre, halványan, de ott volt a tesztcsík is pont középen az ablakban. Jó lenne tudni, hogy ilyenkor mi van.


A tájékoztatón ez áll:

Előfordul, hogy a teszt befejezése után néhány órával a tesztablakban rózsaszín elszíneződés jelenik meg.

A negatív eredményt a tesztablakban pontosan 5 perc után kell leolvasni. Kb. 30 perc elteltével néhány teszt eredménye pozitívba csap át.Ennek az az oka, hogy egyes reagensek 5 perc után is megtartják reagálóképességüket.


2011. szept. 30. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem fotóztad? Úgy könnyebb lenne eldönteni...


Szerintem ha 5 percen belül, ha halványan is, de megjelent csík, az azt jelenti, hogy babát vársz :) (a csak később megjelenő nagyon halvány csík viszont lehet csalóka, én jártam már úgy, hogy fél-1 óra múlva mint ha lett volna valami csík, de nem voltam terhes! )

2011. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én anno éjszaka 11kor csináltam tesztet. Azt hiszem 5-10 perc múlva mutatott halvány vonalat.

Másnap reggel szintén csináltam egyet, akkor már egyértelmű volt :))


Ne bízd el magad. Holna preggel pedig mindenképpen csinálj még egyet :)

2011. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Sajnos nem tudom hogyan lehet képet feltenni, de nagyon halványan látszik csak a csík.

Pár nap múlva újra próbálkozom, hátha csak alacsony még a hcg szint és azért ilyen halvány.

(ma kellett volna még csak megjönnie, de több előjelem is van)

2011. szept. 30. 14:34
 4/16 anonim ***** válasza:

A kontrollcsíknak kb azonnal ki kell jönnie, az dönti el, h a teszt működik-e vagy sem, de nem dönti el, h pozitív v negatív. A kontroll melletti ablakban hcg-hez mérten gyorsabban, akár 1-2 perc után is le lehet olvasni, de kevés hcg esetén 5 perc is kell a méréshez. Ha 10 percen túl mutat pozitívat, akkor nem mérvadó.

Szóval itt az a kérdés, h a kontroll melletti ablakban az első 10 percben volt-e valami. Ha igen, akkor gratula, ha nem, akkor még várj egy kicsit.

2011. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én csak azért nem értem, mert van egy másfél éves kisfiam (túl vagyok már egy pár teszten), de ilyenről még nem hallottam, hogy a teszt magától csinál pozitív eredményt.

Ez számomra magas!

2011. szept. 30. 14:53
 6/16 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg van ilyen, egyszerűen időn túl így reagál. Szerintem azért, mert esetleg "összefolyik" és az az anyag is rákerül a tesztcsík helyére, ahogy hosszan ázik, ami a kontroll csíkot színezi minden esetben erős pirosra. És ezért színeződhet el a tesztcsík is kicsit. Én egyébként sokféle tesztet használtam már, és mindegyiknél rá volt írva a tájékoztatóra, hogy időn túli pozitív az nem érvényes emiatt. De csak egyszer jártam így.

3. terhességem most egyébként, és mindig elég korán elkezdtem a tesztelést. Azt tapasztaltam, hogy ha van kicsi hcg is a vizeletben (mensi előtt 2-3 nappal már akár) akkor ha halványan is jelenik meg, de 5 percen belül jön ki a csík.

2011. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát igen, én eddig ezek szerint más teszteket fogtam ki. Mindegy 3-4 nap múlva újra tesztelek másikkal.

Köszönök minden választ! A következő eredményről értesítelek titeket!

2011. szept. 30. 15:08
 8/16 anonim ***** válasza:
Én amikor csináltam, és nem voltam terhes, akkor nekem is csalókán olyan volt, mintha halvány csík lenne! Amikor viszont terhes lettem, és csináltam, akkor az első pillanattól erősen kimutatta! Mivel előtte már sokat próbálkoztunk, sikertelenül, így nem akartam elhinni a pozitív eredményt, csináltam még egyet, és annál is egyszerre megjelent a csík! Csinálj még egyet! Próbáld más fajta teszttel! Majd várjuk az eredményt!!!
2011. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! AMikor nekem pozitív lett, és délután csináltam, nem első vizeletből reggel, és nekem a délutáni vizeletnél is az első pillanattól megjelent a csík!
2011. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én a narancssárga corax-szal jártam így. Kb 10 perc után jelent meg egy extrahalvány, de látható csík a tesztcsík helyén. Nem voltam terhes.
2011. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!