Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Leírnátok légyszi, hogy...

Leírnátok légyszi, hogy megközelítőleg milyen érzés amikor már valóban beindul a szülés? Vagyis hogy az első fájások kb mennyire erősek? észre lehet venni egyértelműen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én menstruációs görcshez tudnám hasonlítani. Akkor jöttem rá hogy ez szülés, amikor már az órát is nézegettem, mert szinte percre pontosan 8-10 percenként jött. Nekem annyira nem fájt az eleje, inkább az fájt már amikor az 1-2 percesek jöttek. Aztán a tolófájások... na az volt számomra a beszarábia..
2009. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem menstruációs fájás jellegűek voltak, először csak "nyomott", kellemetlenül éreztem magam, aztán erősödtek. Ha elmúlik meleg zuhany/fürdő után, akkor csak jósló fájás, de nekem attól még rosszabb lett. Amikor már szép rendszeres volt, bementem a kórházba, akkor voltam 4 ujjnyira tágulva. Közben a nyákdugó is elment, magzatviz nem.
2009. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem a derekam kezdett el fájni,meg a hasam keményedett rendszresen 5percenként ,de igazából fájásom nem volt.
2009. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.én folymatosan véreztem,mert hírtelen tágultam.aztán jöttek a gyakori,mérhető ismétlődő mensis fájdalmak,azzal nekem se voltak semmi gondjaim.én is az 1,2 percesek és a tolófájások fájdalmától hidaltam le,pedog 2.babám,pontosan tudtam mit kapok,olyan is volt,de szerencsére 20 p alatt megvoltam.
2009. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
AZ elsőn jót nevettem,-beszarábia!-tetszik.én szimplán azt hittem nagy vcznem kell,elkezdtem vérezni.korházba érve 1-2 perces voltam már,fájás nélkül.most jön a másik baba,azt mondták az előzőnél,nagyon lazák a szöveteim,az első fájásnál legyek bent,vagy elhagyom a gyerköcöt.de ha nincs görcs?kérdem én.remélem,ugy járok mint az utolsó válaszoló.igaz az első nekem is fél óra volt,vajudás nélkül.MINDENKINEK ILYEN KÖNNYŰ SZÜLÉST KIVÁNOK,MINT NEKEM VOLT!!!!
2009. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!