Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok. Az...

34 hetes kismama vagyok. Az éjjel arra ébredtem, higy nagyon görcsöl a pocim, de egészen az alja. Aztán miután felkeltem, szintén erősen görcsölt. Ezek még nem a szülés jelei, ugye?

Figyelt kérdés
2008. márc. 13. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én ugyan így jártam tegnap este, és én is 34 hetes vagyok.Nekem azt mondták hogy kezdődnek a méhösszehúzódások. Nekem nem görcsölt nagyon csak kicsit, meg kb 10 másodperc lehetett.De ha azóta is görcsölsz inkább menj dokihoz. Én nem görcsöltem azóta. Sok sikert 34 hetes kismama
2008. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bízzál benne,hogy nincsen semmi probléma.

Nekem azt mondta az orvosom,hogy még nincs szabályos időközönkénti görcsölés addig nem valószínű,hogy szűlni fogok. Ezek már lehetnek jóslófájások is.Nézd meg milyen időközönként jönnek a görcsök.(ami nem is biztos,hogy folytatódni fog,lehet hogy 2 hét múlva lesz újabb görcs ez mindenkinél más).

Én görcsöltem párszor a 35.héten nem erősen és azóta semmi,ennek már két és fél hete.

Viszont az nem jó,hogyha nagyon erős a görcs,ezért mindenképpen szólj a dokidnak ,ultrahangon sok mindent meg tud nézni.

2008. márc. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha erős a görcs, és főleg ha nem szűnik, gyorsan menj dokihoz.

De bízzunk benne, csak jóslófájások és minden rendben lesz!!

2008. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!