Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe viszketes 18 hetesen...

Enyhe viszketes 18 hetesen (tobbi lent)?

Figyelt kérdés
Pisiles utan miutan megtorlom, kicsit viszket a kisajkam belul, de kis ido mulva elmulik. A folyas normalis allagu es nincs szaga. Orvoshoz jovo heten megyek. Otletek?
2011. jan. 7. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű valami gombás nyavalya... Ez terhesség alatt sokaknál elég gyakori,ne ijedjél meg!Canesten kúpot nyugodtan használhatsz rá,csak az a lényeg,hogy ne az aplikátorral helyezd fel.
2011. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia hasonló gond így a 24. héten a canesten krémet is lehet használni? egyszer már volt ilyen problémám az uszodában szedtem össze akkor még nem voltam terhes és akkor a doki azt mondta a krémet használjam
2011. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem előbb nézesd meg magad, mert ha fertőzés akkor nem biztos hogy canesten kell rá. Én is összeszedtem valamit, bár nekem egy kis barnázás után maradhatott, de a doki azt mondta van egy pici gyulladás is. Cns kúpot írt, 10 napig kell használni, és tbvel kb 300 forint. Két nap után semmi panaszom, de fontos a folyamatos és végig használat. Szerintem terhesség alatt azért nem mind1 milyen fertőzés, és a doki csak jobban látja, miután megvizsgált.
2011. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nem hiszem, hogy fertozes - tobb okbol sem. Szerdan talan okosabb leszek, addig kamillazom :)
2011. jan. 9. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!