Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A harmadik császár után...

A harmadik császár után meddővé tesznek?

Figyelt kérdés

Ezt az érdekes cikket olvastam az ehavi Kismamában.

Mivel érintett vagyok a dologban, 3 hónap múlva lesz a harmadik császárom, szeretnék körbekérdezni.

Semmiképpen sem szeretném, hogy ilyen beavatkozást végezzenek rajtam, és ezt bizonyára meg is fogom tudni beszélni az orvosommal, de nagyon rossz érzést keltett, hogy a cikkben megemlítik a kórházi dolgozók rosszalló megjegyzéseit, ha a kismama elzárkózik ettől. Van tapasztalatotok?

Mellesleg a János Kórházban készülök szülni Budapesten, ifj. Kelemen Csabánál.


2011. okt. 1. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A beleegyezésed nélkül nem végezhetnek rajtad ilyen beavatkozást, ez 100%-ig biztos. Azt sem hiszem, hogy emiatt furcsán néznének rád, hiszen nagyon kevés nő engedi véglegesen meddővé tenni magát.
2011. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne, decemberben lesz a 3. császárom, és igaz nem tervezünk több gyerkőcöt, de nem szeretném hogy elkössenek, ki tudja pár év múlva mi lesz.

Annyit tudok, hogy itt megcsinálják, ha kéri az anyuka, legtöbb esetben javasolják, de azt nem tudom, ellenkező esetben mi van.

2011. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként arról tudtok valamit, mennyire veszélyes 3 császár után 4. terhességbe "belevágni".
2011. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, kérdőjel ment volna a végére
2011. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Két anyukát ismerek, akik fejenként 5-5 gyereket szültek csak császárral!

AZ egyik anyukának az 5. után megcsinálták a beavatkozást, és valóban nem kérdezték meg erről. (Ő is ki volt akadva nagyon). Azt hiszem látták a méh állapotát, és úgy ítélték meg, hogy folytatás semmi esetre nem lenne jó.

A másik anyukáról nem tudom ugyanezt.

2011. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Jánosban szültem :)


De ilyen beavatkozást csak akkor végeznek el rajtad császár közben, ha TUDSZ RÓLA. Ne aggódj, tudtod nélkül nem csinálják ezt, csak ha kéred.

2011. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, pénteken beszélek az orvosommal. Mindenképpen előre szeretném ezt tisztázni, nem akarom, hogy a műtét közben kelljen erre válaszolnom.


A tudta nélkül elkötött, 5 császáros anyuka története megrázó!

2011. okt. 1. 14:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az hozzá tartozik, hogy az 5 gyerekes császáros anyukának már a legkisebb gyereke is vagy 15 éves, szóval ez nem mostani történet.

És a gyerekek szigorúan 3 évente jöttek (hogy legyen elég idő a sebgyógyulásra), és az apuka maga is orvos, de nem volt "mindennapi eset".

2011. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet senkit sem meddővé tenni az akarata ellenére! !!!
2011. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem a 3. műtét előtt megkérdezte az orvosom, és az előkészítés alatt a szülésznő is rákérdezett. Mondtam mindkettőnek, hogy 34 évesen elég felelősségteljes embernek érzem magam ahhoz, hogy megoldjam a védekezést, ilyen drasztikus beavatkozást nem szeretnék. Nem volt semmi ellenvetés, nem néztek ferde szemmel, és nem is csinálták meg az elkötést.
2011. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!