Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek korai lenne, ha...

Szerintetek korai lenne, ha 16-17 hetesen mennék 4D UH-ra?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretném látni élethűbben a picurom.
2011. okt. 1. 18:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja,azt elfelejtettem írni,hogy most 10+5 hetes vagyok.
2011. okt. 1. 18:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de úgy ajánlják, hogy a 20-21. héten menjen az ember, mert akkor már többet lát és még egészben lehet látni...
2011. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 16 hetesen mentünk, mert már nem bírtam kivárni, hogy megtudjam a nemét! :-) Kisfiúnak tűnt (sokszor láthatóan volt ott valami a köldökzsinóron kívül odalent). Nagyon édes volt, integetett nekünk!! Meg mintha simogatta volna belülről a hasamat! :-) Szóval élvezetes volt szerintem, bár az arcát persze nem lehetett még látni..

(ja, azóta is kisfiú, de most már premier plánban láttuk a bizonyítékot a 28 hetes ultrahangon :-))

2011. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 15 hetesen voltunk először és nem bántuk meg!Akkorra már mindene meg van csak még kicsit fejletlen de tünemény volt.

Azóta voltunk 25 hetesen is ahol már egyértelműen látszott,hogy tiszta apja a kisaszony :)

2011. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM korai! Menj! NEkem a 16 hetes egy életre szóló élmény volt, a 24 hetes meg egy Jacques F*sch! 16 hetesen még belefért az egész gyerek, de már integetett és szopizta a kis ujjacskáit, láttuk a fügyijét és minden ujjacskáját. Nem bántam meg. 24 hetesen épphogy néha láttuk az arcát. Főleg a hátát mutatta, tehettem én bármit.
2011. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
* fütyijét, bocsi
2011. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

en 17 hetesen voltam, 18hetesen elso gyerkocnel

nem bantamm meg, majdnem sirtam

2011. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!