Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes uh-on farfekvéses...

36 hetes uh-on farfekvéses volt a babám, érezném ha megfordulna?

Figyelt kérdés
Nem lesz több uh-om, én viszont szeretném tudni mire számítsak! Most 36+4 hetes vagyok, tegnap nagyon nyomkodta magát a pici, nem szokott ilyen aktív lenni, de nem tudom azt érezném-e ha megfordulna, vagy miből következtethetek rá? Még egyszer sem volt fejvégű...
2011. okt. 2. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem már ne számits arra,hogy megfordul. Ennyi idősen már nem nagyon van helye,lehetősége a fordulásra. NA meg amig volt helye nem fordult,akkor már nem is fog.
2011. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Biztosan éreznéd ha megfordulna, de erre szerintem is nagyon kicsi az esélyed.

Nekem a fiam végig faros volt, Ő nem forgolódott. A kislányom 34 hétig faros volt, majd befordult harántba, 56 nap múlva pedig újra medencevégűbe. Mindkettő megmozdulása nagyon fájt, azt hittem, hogy szétszakadok.

2011. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 35 hetesen fordult át. Majd szétfeszítette a hasam, azt hittem szétszakadok. Ilyenkor már kevesebb a helyük, de nem lehetetlen dolog a befordulás!

Hasam nagyon kemény volt, sokszor görcsölt is, ki akartam pukkadni - valami hasonló érzéseim voltak mikor átfordult.

2011. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, valószínű igazad van, bár még él a remény...
2011. okt. 2. 11:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint megérezném... Köszi a válaszokat!
2011. okt. 2. 11:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A szülőszobán aki mellettem feküdt anyuka, neki rendesen fejvégű volt a babája, és a kiírt napon átfordult farosba. Azonnali császár lett. Igaz, pont az ellentéte mint neked, de látod, van remény az átfordulásra. :-) Sok sikert!

2011. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a 30. héten fordult irányba, és azt is megéreztem, pedig volt hely bőven akkor még, szóval ha most befordulna a babád biztos éreznéd, (hacsak nem olyan mélyen alszol mint akit fejbevertek :) ) ha beindul a szülés, úgyis megnézik még mi a szitu, mostanában inkább császározni szokták a medencevégű babákat.
2011. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!