Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyobb a farfekvéses terhessé...

Nagyobb a farfekvéses terhesség esélye, ha párom és én is farfekvésessel születtünk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én lelkiekben felkészültem, hogy lányom faros lesz, mert mi is azok voltunk. S lányom rá is paráztatott erre, mert csak a 35. héten fordult be. Akkor már elkönyveltem, hogy faros lesz, de nem lett az!

Ez nem örökletes, sokkal több tényező játszik ebben közre, ha faros marad egy baba. Úgyhogy nem feltétlen lesz a ti babátok is faros!

2011. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Párom és én is rendesen befordulva születtünk, sőt, anyukáink szerint senkinek nem volt még a családban faros gyermeke. Kivéve a mieinket, mivel mindketten csücsültek odabent végig.
2011. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lenne összefüggés, én anno faros voltam, de azért nem tudtam befordulni, mert a nyakamon volt a köldökzsinór. A lányom gyönyörűen befordult, és simán szültem.
2011. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!