Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire ciki, ha a nunit nem...

Sz.mse kérdése:

Mennyire ciki, ha a nunit nem borotváljuk?

Figyelt kérdés
Én most léptem az utolsó hónapomba, s eddig mindig le tudtam borotválni, sőt úgy éreztem magam jól. Azonban mostanában nem igazán jön össze, vajon ciki ha így megyek azután orvosi vizsgálatra?
2011. okt. 3. 07:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan járnak pocak nélkül is bozóttal orvoshoz :).

Én addig ügyeskedtem kis tükörrel fura pózokban, még a szülés előtti napon is, amíg sikerült "rendet rakni". Utáltam volna nagyon, ha a szülőszobán állnak neki, bár lehet, hogy nem csinálják meg mindenhol.

Egyébként meg ez legyen a legkisebb gond tényleg, a baba és a te egészséged mellett nagyon sokadrangú kérdés, a dokik is így vannak vele szerintem.

2011. okt. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én próbálkoztam szinte a végéig aztán egyszer belevágtam ,vérzett onnantól kezdve nem érdekelt.A szülőszobán úgyse ezt nézik,meg úgyis megborotválnak.A vizsgálatnál se ezt nézi a doki...
2011. okt. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azért is kérdezem, mert tudom, hogy az orvosnak nem feltétlen rossz dolog, csak én megvagyok vele szokva és rossz hogy most nem igazán tudom megcsinálni,

Ugyanakkor pont a tegnap szerintem korábban mikor leborotváltam megsérthettem a a combtőben egy szemölcsöt ami elkezdett megnőni és leválni. s a tegnap nem tudtuk eldönteni hogy szemöls vagy kullancs. szerencsére az előbbi lett.

2011. okt. 3. 07:58
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ciki volna.

Amúgy én is próbáltam magam mindenhogy rendbe rakni, indított szülésem volt, tehát előtte is vakarásztam a borotvával, azért a szülésznő még húzott rajta kettőt. Nem értettem, mi a francnak, ha tudom, megcsináltatom vele az egészet:)

A végén már nagyon kényelmetlen volt nekem, tükörrel sem tudtam rendesen megcsinálni, a párom meg nem merte, félt, hogy megvág.

2011. okt. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Atroposz ***** válasza:
Miért nem kéred meg a párodat?Hú a pasim nagyon élvezi a dolgot ,van amikor én borotválom meg őt, de mindig félek ,hogy megvágom.:))
2011. okt. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Niktoon ***** válasza:
Szerintem is kérd meg a párod. Én most vagyok a 7. hónapban, e legutolsó borotválkozás már tükörrel ment, a következőt már a férjem fogja csinálni. Az első babámat amikor szültem meg voltam borotválva, mégis "megkapartak" a kórházban szülés előtt. Nem tudom máshogy mondani, mert elég durván csinálták, szóval akkor inkább a férjem pár naponta.
2011. okt. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én már nem foglalkozom vele. Első szülésem előtt sikerült leborotválnom mert elég kicsi volt a hasam, de így is igazított rajta a szülésznő. Most nem tudnám megtenni csak egy kis fazonigazítást, a férjem szívesen segíteni de én nem akarom. Így is úgy is megkapirgál a szülésznő, de ez legyen a legnagyobb bajom. Egyedül attól tarok amit egyszer itt olvastam, hogy egy kismamát egy bunkó ápolófiú borotvált, de szerintem nálunk ilyet nem csináltatnak velük.
2011. okt. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok, kb egy hónapja feladtam a borotválkozást.Zavar kicsit de ami nem megy a poci miatt azt már nem erőltetem.
2011. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én elmegyek kozmetikushoz fazongyantára, az több hétig kitart. 34+3km
2011. okt. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem hetente leszedi a férjem!:)
2011. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!