Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hónaljkutya. Ciki ha van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónaljkutya. Ciki ha van? Ciki ha borotváljuk?

Figyelt kérdés
Melyik a cikibb, ha nagy, sok és sűrű van vagy ha borotváljuk? Melyik a férfiasabb?
2010. okt. 2. 17:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nagy, és nincs vágva, akkor nekem nagyon kiábrándító. Vagy ollóval vágva, vagy teljesen borotválva szerintem jobb. Igényesebb.
2010. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Hát nemtudom,én pl lány vagyok és nekem ez hozzám tartozik.nem feltétlen a többiek miatt,hanem magam miatt szedem le mert zavar.a barátom is leborotválja és szerintem ettől egy fiú nem lesz b*zi vagy ilyesmi hanem csak figyel magára.engem pl kicsit zavarna ha lenne neki,de nem csinálnék belőle balhét.szerintem tök mindegy,hogy szőrös e a hónaljad vagy nem.
2010. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
ja és ha egy lány szeret akkor azt nem a hónaljad miatt fogja érezni:) 2.voltam.és szerintem is igényesebb borotválva
2010. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
én személy szerint nem szeretem ha egy fiú borotválkozik, az arcán kívül valahol. dehát izlések és pofonok, az a lényeg h a barátnődnek tetszen:)
2010. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
szerintem a mai világban igen gáz ha hónaljszőröd van.nem esztétikus.akkor ezzel az erővel aki nem borotválja a hónalját akkor az a lábát se borotválja meg odalent se!!!!szerintem tök magától értetődő a kérdés hogy a hónaljszőr igénytelen gáz.régen nem foglalkoztak vele mikor a szott üdülő volt de most könyörgöm nemááárr
2010. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"akkor az a lábát se borotválja"


na nehogymár a lábát is borotválni kelljen egy fiúnak! bazzeg

2010. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
most nézem h férfira értette.akkor is gáz a hónaljszőr
2010. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
én szerintem igényes és ápolt ha borotválja, nem bu*is :) azért a lábát/kezét nem kell borotválni, de minden máshol jól jöhet ;)
2010. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
17:43, nem attól lesz gáz, hogy NEKED nem jön be, te senki nem vagy, nem azt mondom, hogy én több lennék, de annyira lekezelő vagy. konkrétan semmi közöd hozzá, ki, mit, és hogyan szőrtelenít. de pattoghatsz nyugodtan, hogy ez mennyire gáz. senkit nem fog meghatni.
2010. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
jézusom milyen konzervatív emberek.hol éltek? lehet hogy a 70éves nagypapa nem szőrteleníti magát de legalább a fiatalabb megtehetné hogy a hónalját borotválja ugyis most a fiuk többet foglalkoznak magukkal mint a lányok.nehogy már a hónalját ne borotválja.gusztustalan mikor nyáron a buszon kilóg a szőr undorító még az idősnek elmegy mert mit tudja ő de ha szépen fel van öltözve a hapsi ad magára jol nézki és kilóg a hónaljszőr vááááá azért ti se gondoltátok komolyan... -.-
2010. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!