Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kismamat keresek aki...

Olyan kismamat keresek aki Londonban lakik es Golders Green kornyeken. Szivesen ismerkednek.34 hetes vagyok. Irnal hogy ha erre laksz?

Figyelt kérdés
Nem ismerek mas kismamakat erre es jo lenne talalkozni,beszelgetni hasonlo koru kismamakkal a terhessegrol,szulesol.Mar nem igazan tudok mozogni ezert gondoltam hogy a kornyekrol!Varom barki jelentkezeset aki errefele lakik es hasonlo cipoben jar!
2009. ápr. 28. 13:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ez egy regi kerdesem!Azota mar megszultem es van egy 2 honapos kislanyomDe tovabra is szivesen ismerkednenk hasonlo koru babaval,mamaval.
2009. aug. 1. 20:10
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én arrafelé laktam, vagyis Finchley Central-ban, de sajnos már hazaköltöztünk. Pedig jó lett volna.....

Sok boldogságot és jó egészséget Nektek!

2009. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is, Elstreeben, de már én is itthon babázok. Sajnálom, talán lesz valaki aki még ott van és olvassa ezt az oldalt! Boldog babázást!

2009. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Angolul jol beszélsz?Szlovákul nem tudsz véletlenül?
2009. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Óóóóó, most már sztán tényleg sajnálom, hogy hazaköltöztünk. Ha a 2. válaszadó is kint babázna akár együtt is spanolhatna a 3 anyuci és a 3 babuci :D
2009. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia:) Londonban elek, de Waterloo kornyeken. En is szivesen ismerkednek, irok Neked priviben. Szep napot!
2009. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Sajnalom hogy mar hazakoltoztetek!;-(

Igen egesz jol beszelek angolul.Szlovakul sajna nem tudok.Megkaptam a privat uzenetedet holnap ha lesz idom valaszolok!

2009. aug. 2. 00:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én itthon várom a 3. babámat, de a férjem még kinn van pont ott Golders Greenben. Nem bírtam ki, hogy ne írjak, bár nem vagyok ott. Jó neked, hogy be mered vállalni én nem merek kinn maradni a 3 gyerekkel az egész rendszer miatt ( bölcsire, ovira, iskolára, ilyenekre gondolok). Jó babázást neked!
2009. aug. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szia! Én - Londoni viszonylatban - nem messze lakom, Finchley környékén a 7 hetes kisfiammal! És én sem ismerek más magyar anyukát...Egy hét múlva mi megyünk pont haza, de utána szívesen találkoznék veletek.
2009. aug. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Finchley nincs tolunk messze!Ha gondolod irj majd privatba!Mar itt folvettem 2 masik lannyal a kapcsolatot akik itt laknak nem messze.Igy mar 3-an vagyunk de jo lenne ha lenne jo sok kismama,anyuka a kornyeken.Osszejarni,jatszora menni,setalni............
2009. aug. 2. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!