Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kismamat keresek aki...

Olyan kismamat keresek aki Londonban lakik es Golders Green kornyeken. Szivesen ismerkednek.34 hetes vagyok. Irnal hogy ha erre laksz?

Figyelt kérdés
Nem ismerek mas kismamakat erre es jo lenne talalkozni,beszelgetni hasonlo koru kismamakkal a terhessegrol,szulesol.Mar nem igazan tudok mozogni ezert gondoltam hogy a kornyekrol!Varom barki jelentkezeset aki errefele lakik es hasonlo cipoben jar!
2009. ápr. 28. 13:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Látom hogy régi a kérdés ,de hátha még aktuális :) Mi most költöztünk Golders Green-re. Jó lenne találkozni! Ha még olvassa vki ezt írjon! :)
2012. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem ugyan nincs gyerekem, de jelenleg én is Golders Greenben lakom, úgyhogy ha valakinek van kedve néha sétálni egyet a környéken, írjon...
2015. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!