Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 Aheti uh-on azt mondta...

A 12 Aheti uh-on azt mondta az orvos hogy kisfiú lesz, mennyire hihetek neki? 2d-s uh-al nézte.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad. Nekünk akkor kislányt mondtak, 2 hét és megyek uh-ra, 19.héten, akkor remélem kiderül. Mi nem éltük bele magunkat. Bár 50-50% esélye van eltalálni. Szóval lehet.

Sok boldogságot!

2009. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire tapasztalt az orvos. Az enyém is (kb. 50 éves és sokan dícsérik a tudását) már akkor megmondta, hogy kislány, bár hozzátette, hogy még nem 100% és ne fessük még rózsaszínre a szobát. A nővérem kibabájának is már nagyon korán megmondta a nemét.
2009. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk is kisfiút mondtak a 12.heti uh-n,majd vasárnap kiderül 4D-n,hogy jó volt-e a dokibácsi szeme.:-)
2009. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 12hetesen mondták,h kisfiú és a 20.héten már kislány lett. :) Azóta is kislány...

33hetes

2009. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem 14 hetesen mondta 2d-n hogy fiu,en azt hallottam tapasztalt doki tudja mit mond,hat azert megvarom a következö 16 hetit es ha akkor is azt mondja irany vasarolni.

szia

2009. ápr. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!