Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek már félidőben is ki...

Akinek már félidőben is ki volt nyílva egy picit a méhszáj, az egész nap feküdt, vagy azért lehet mellette mondjuk főzni, vagy sétálni, járkálni, persze mérsékelten?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, akik átestek ezen?Ti mikorra szültetek?Lehet hogy így marad és nem nyílik tovább?Nyugtassatok meg.
2009. ápr. 28. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 22. héten 3110 volt, rá két hétre 2100 lett. Szigorú fekvés, gyógyszerek. Most pénteken töltöm a 35. hetet, egy hónapja 2210 a méhszájam, de keveset tudok pihenni. Remélem még egy picit marad. A szülésznőm azt mondta a 36. héttől már nem koraszülött. Nem garantált, hogy tovább nyílsz. Van olyan kismama aki 2210 méhszájjal a 30. héten, még túl is hordta. Pihenj amennyit csak tudsz, és ne idegeskedj. Kitartás.
2009. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszodat.Nem idegeskedem, csak aggódok egy picit, de jók ezek a pozitív példák, szükségem van rájuk.Gyönyörű szülést neked.
2009. ápr. 28. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:
NEkem az 5. hónapban nyílt ki. A szülés előtt egy héttel még dolgoztam, de akkor már 2 ujjnyira nyitva volt! Ne aggódj, de lassíts!
2009. ápr. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!