Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondanátok nekem Budapesten...

Mondanátok nekem Budapesten egy jó nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Ha tudtok árat írni,hogy mennyi nála egy rendelés,azt megköszönném!
2011. okt. 5. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Dr. Koiss Róbert - Szent István-ban rendel - és a Déli -nél van a magánrendelője... szerintem nagyon jó én most a másodikat várom és ő vezette az első szülésemet is! most jelenleg 10.000 ft. egy vizsgálat! viszont ha időpontot kapsz akkor nem szabad "hisztizni" ha ott ülsz és vársz még 1, 1-5 órát :) én ezt megértem hiszen ha én szülök a magánrendelésének ideje alatt akkor nálam is legyen ott! :) csak azért írtam mert valaki ezt nem tolerálja :)
2011. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Esetleg telefonszámot is tudnál adni?
2011. okt. 5. 11:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben már megtaláltam a neten a számát!
2011. okt. 5. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:

en a nő-nődokikra esküszöm, G1 intezetben Pop Andreát javaslom.

Az előző terhességemkor a nődokim lepasszolt, mert terhes lett ő is (:))) (marmint leszervezte nekem a Pop Andit, akkor már csak a kórhazban latogattam, nem kért semmit, abszolut korrekt volt, kívűlről forditotta meg a bébit, hogy ne kelljen csaszar (amitol rettegtem).

masodik baba tervezesekor rogton hozza mentem.

szerintem o a kismamak "kedvence", mert profi, és turelmes, meg kedves.

(es amikor szulest vezet le, elore szol a maganrendelesnel is, hipp hopp adott uj idopontot, a munkaidejen tul is, nagyon lelkiismeretes)

2011. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!