Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Szülész...

6 hetes terhes vagyok. Szülész-nőgyógyászt keresek Budapesten. Dr Urbán Mártát ajánlották. Tapasztalatok vele kapcsolatban? Mennyibe kerül nála egy vizsgálat?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget!
2010. júl. 3. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem ő volt az orvosom, de komplikációk miatt bent volt a szülésemnél. Ő segített , ő vette ki a babámat. Sokan dicsérték a kórházban, jobban nem ismerem.
2010. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Utálom az egészségügyet és azt hogy az amúgy is sok kiadás mellett,mert egy baba nem olcsó még fix összeget megszabnak a dokik...Az ilyen nem orvos és nem azért csinálja mert elhivatott,hanem mert szemtelen és pénzhajhász...

A dokit nem ismerem,nekem sikerült kifognom a legjobb orvost a világon...Nem kért pénzt,azt mondta rám bízza,hogy adok e neki vagy sem,bármikor hívhatom és iszonyú rendes és alapos!!!!

Csak ezért fogok neki jóval többet adni,mint amennyit más orvosok megkövetelnek,ez az igazi orvos és sajnos ilyenből nagyon kevés van!!!

Sok sikert!

2010. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És megtudhajuk a tökéletes doki nevét?
2010. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.

Az orvos neve: Dr. Moksony István és a Szent János kórházban rendel.

2010. szept. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!