Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes babás vagyok felfáztam...

5 hetes babás vagyok felfáztam, vagy a velejárója? Folyt. Lent

Figyelt kérdés
Körülbelül óránként megyek a wc-re és rendes mennyiségű "folyadék" távozik belőlem. Ez normális? Mert azt mondják vizelési inger van ilyenkor...és ez már nem csak az inger hanem jön is. Egyébként nem érzem úgy,hogy felfáztam,nem fáj semmim,de azért kíváncsi lennék a válaszokra. Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. okt. 5. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak a velejárója.Nekem is így van,én is állandóan járok wc-re és nekem is rendes mennyiségű folyadék távozik.

11 hetes vagyok.

2011. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általános terhestünet. Majd csökkeni fog a mértéke. Gratulálok! :)
2011. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj akkor megnyugodtam,köszönöm szépen a válaszokat na meg a gratulációt!!! :)
2011. okt. 5. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak a velejárója.

Én tényleg felfáztam 4-5 hetesen. Olyan véreset pisiltem, hogy még az orvos is elszörnyedt. És nagyon fájt. Szerencsére nem lett semmi baja a babának.

Gratulálok és jó babavárást!!!

28hkm

2011. okt. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!