Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam vizeletvizsgalaton,3...

Ma voltam vizeletvizsgalaton,3 pluszos a vizeletem, felfaztam. Kaptam antibiotikumot. Ez milyen hatassal van a babara? Ugye nem lesz tole baja?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos olyat kaptál, amitől nem lesz baja, különben nem adták volna. Ne aggódj. Pihenj és egyél sok vitamindús ételt.
2011. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem bacis a vizeletem. Augmentint kaptam(penicilines). Akármilyen dokit kérdeztem, mindenki azt mondta, mehet. Most azt szedem.
2011. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ma kell a receptert visszamennem (kulfoldon elunk es ez maskepp van mint otthon) sajnos nem tudom milyen gyogyszert irtak fel. Holnap utazom haza, Mit gondoltok az otthoni orvosom velemenyet is kikerjem mielott elkezdem szedni a gyogyszert vagy mar tul keso lenne jovoheten elkezdeni szedni? Olyan tanacstalan vagyok. Addig azert kamillateazom amennyit csak lehet...(ha megtudom a gyogyszer nevet akkor felirom ide hatha otthon is van forgalomban) Koszonom a valaszokat. 22 hkm
2011. jún. 10. 13:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Penicillinszármazékot nyugodtan szedjél terhesség alatt is. Sőt szedned is kell, mert 3 keresztes baci nem játék!!! Ugye nem szeretnél vesemedencegyulladást kapni? Vagy esetleg hogy a gyerek fertőződjön meg? Ha nem szeded a gyógyszert, akkor ez lehet belőle. Nőgyógyász csak olyat ír, ami szedhető. A penicillin nagyon régi gyógyszer, nagyon sok tapasztalat van vele. Nem kell aggódni.

Tehát hagyd a kamillát és kezd el szépen szedni, amit felírtak!

2011. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
penicilinerzekeny vagyok de koszi a tanacsod. Itt nincs orvos a szuleszno az aki felirja a gyogyszert. Igazad van en sem szeretnek jatszani az ilyesmivel csak gondoltam megkerdezem lehet-e vmi baja a picicnek...
2011. jún. 10. 14:14
 6/10 A kérdező kommentje:
marmint a gyogyszertol ill antibiotikumtol...
2011. jún. 10. 14:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is így jártam... végig volt minimális baci és fehérvérsejt a vizeletemben, a múlt hetiben már elég sok volt (nem keresztekkel jelölik, hanem szavakkal: trace, medium és large). Múlt héten jutottam el a large-ig a trace-től, tegnap vittem vizeletet tenyésztésre, mert a dokim ragaszkodott hozzá, hiszen tudnia kell, milyen baci ellen kell védekeznem. Nektek nem volt tenyésztésetek? Kedd-szerdán lesz eredmény, a dokim szerint nincs ok aggodalomra, nem vészes az eredmény. Mondjuk nem is aggódok, de totál x-akta az egész, nem vagyok felfázva, sokat iszom, tőzegáfonyát szedek...
2011. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
"macrodantin 50 mg capsules" kaptam. Vki hallott mar rola? Esetleg szedett mar ilyet?
2011. jún. 10. 19:46
 9/10 anonim ***** válasza:
itthon Nitrofurantoin néven fut, és csak a terhesség utolsó hónapjában nem szedhető.
2011. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
akkor szedhetem biztonsaggal...lehet kicsit paranoias vagyok de en meg egy algopyrint sem mertem bevenni idaig, pedig elvileg tudom, hogy nem lehet bajunk...Koszonom az infot :))
2011. jún. 10. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!