Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A MAGNE B6 valóban jó arra,...

A MAGNE B6 valóban jó arra, hogy idő előtt ne keményedjen be egy kismama hasa? Van valami más is erre? A terhesség végefelé már okés, ha bekeményszik, ha igen mikor?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
vigyázni kell vele mert egyik szobatársamnál kinyilt a méhszáj miatta.
2009. ápr. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3*2-t kellett szednem, 36- hétig.

Megelőzésképpen (Ha nincs tünet) kevesebbet szoktak ajánlani (2*1)és sokat igyál, ne rohangálj túl sokat.


Csodát nem tesz, ha nem pihen az ember, mellette is lehet keményedés. Nálam fekvés+Magne B6 mellett múltak el a keményedések.

Ha ott olvasgatsz kiderül hogy 30 héttől már sokaknak keményedik, de a dokim szerint 37. héttől lenne csak normális. Az sem mindegy hogy naponta/óránként mennyi a keményedés. (Napi 10, óránként 4 felett már gyanús lehet)


Úgyhogy inkább beszéld meg vele ha ilyet tapasztalsz. (a valami más az kül. gyógyszerek, azok aztán leállítanak mindent)

2009. ápr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok megint. Az első válasznál a válaszadó arra gondol hogy a keményedéssel kell vigyázni, nem a MagneB-vel.

Remélem :)

2009. ápr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1vagyok: igen arra gondoltam amire te :)
2009. ápr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!