Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fiu babak nagyobbak a...

A fiu babak nagyobbak a pocakban? Es születes utan gyorsabban nönek, vagy ugymond gyarapodnak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiaim nagyobbak voltak a pocakban és gyorsabban is gyarapodtak,mint a lányom,de szerintem ez nem törvényszerű,biztosan vannak más tapasztalatok is.
2009. ápr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Az én kisfiam 3150g volt és 51cm születéskor,2hónaposan megduplázta a születési súlyát,most 8hónapos és majdnem 9kg és 72cm,nagyon gyorsan nő nem is gondoltam volna.Barátnőm kislánya 3300g volt és 51cm,most 20hónapos és még nincs 9kg és 80cm.Nekem még nincs saját összehasonlítási alapom,de szerintem a kisfiúk többsége nagyobb mint a vele egykorú lányok:D

Szép napot:8hós manó anyuja

2009. ápr. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amikor a lányom született, rajta kívül csak kisfiúk (4)születettek aznap. A fiúk 3100-3400 gramm közötti versenysúllyal és 51-53 cm körüli hosszúsággal, az enyém 3870 grammal és 55 centivel. Most egy hónapos és hízott kereken egy kilót. Már a kórházból úgy jöttünk ki, hogy visszanyerte a születési súlyát.
2009. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!