Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar 2 vetelesem ami...

Volt mar 2 vetelesem ami nagyon megviselt, de most megint babas vagyok, mit tegyek, hogy ne féljek?

Figyelt kérdés
Rettegek attol,nehogy megint bekovetkezzen.Tudom,hogy a pozitiv gondolkodas az kell,de nincs nap,hogy ne jutna eszembe,nagyon felek.Eljottem tappenzre nehogy a munkahelyem miatt tortenjen valami.Ti mit tennetek,hogy ne streszeljek?
2009. ápr. 29. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teljes mértékben átérzem a helyzetedet. Sajnos nekem is volt 12 hetesen vetélésem.

2 hónapra rá terhes lettem.Engem is táppénzre írt ki az orvosom. Végig rettegtem a 9 hónapot. De igyekeztem csak a szép dolgokra gondolni:) Tudom, hogy nehéz, de mást nem nagyon tudsz tenni. POZITÍVAN:):):)Olvass, sétálj, halgass zenét, beszélgess a babóval (én ezeket csináltam)Gondolj arra, hogy milyen szép lesz majd karodba tartani a babádat:)

Nekem holnap lesz 1 éves a kislányom:)


Tiszta szívemből kívánom, hogy minden rendben legyen!!

Szép, boldog babavárást:)

2009. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 2 missed ab-m. Az egyik 15 hetesen, a másik 10 hetesen. Van egy 3,5 éves tündéri kisfiam :) Most ismét babát várok, nagyon fiatal a terhességem, és én is rettegek nagyon-de nagyon.

Nem tudunk mást tenni, mint pozitívan hozzá állni, és bizakodni, hogy SEMMI BAJ NEM LESZ!!!

2009. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Kezdj el vásárolni babaholmikat , készítgesd a kiságyat , a babó helyét.(Esetleg ha van kedved , türelmed festhetsz is valamit a falra pl.) Olvass babákkal foglalkozó könyveket , Nagyon sokat beszélj hozzá, dalolj neki...És mindig olyan mondatokat használj, hogy "x. születésére; születése után ez lesz; ezt azért veszem , mert x ebből iszik majd... stb. Nálunk első babó lesz ; de már 19 hetes kora óta nevén nevezzük őt, hogy tudja hogy nagyon várjuk és szeretnének ha egészséges lenne! Ez is sokat számít! :) Sok örömet Neked is hozzá! :)


36 hetes kismama

2009. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is volt már kettő, egy 7 hetes és egy 18 hetes, teljesen tudom hogy mit érzel.Én is nagyon féltem, és még ma is eszembe jut(22 hetes vagyok), az elején mindig csak feltételes módban beszéltem a babáról, de mikor átléptük a kritikus heteket, megéreztem mocorogni, akkor már sokkal jobb volt.Én is itthon vagyok az elejétől, de ha a munkám engedte volna akkor én szívem szerint dolgoztam volna, mert itthon egymaga csak gondolkodik az ember.De sokat gondolok arra hogy milyen lesz a szülés, már nagyon várom, és a baba mikor itt lesz velünk, és mindig szeretettel gondolok rá, már most imádom!!Te is tedd ezt, szeresd!
2009. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
9.30as vagyok. Kamuznom kellett volna, hogy nekem is volt 3 legalább ?:(((( Nem kritikaként írom , de hogy lehet így lepontozni valakit , aki csak segíteni akar? ezeket a dolgokat azért írom , mert "agyban" dől el minden. Ha úgy gondoljuk, hogy a baba egészséges lesz és jól fejlődik, az nemcsak egy pozitív töltetet ad , hanem hiszek benne, hogy erőt ad a picinek is. Tudom , a kérdező ennyire nem tud lepontozni , tehát nem az ő "sara" ; azonban ezt a fajta hozzaállást nem tudom mire vélni...Ettől függetlenül Boldog Babavárást mindenkinek , aki hasonló negatív dolgokkal "harcol".
2009. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!