Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismamák, hogy...

33 hetes kismamák, hogy vagytok? Várjátok már? Féltek? Hogy fekszik a babátok?

Figyelt kérdés
mi lesz fiú vagy lányka?és ami legjobban érdekelne ,hogy ti aggódtok amiatt hogy netán elöbb,mondjuk 35-36 hetesen indulna meg a szülés?
2011. okt. 7. 08:51
 1/5 Inez.R. ***** válasza:

Én a 32. hétben vagyok, és nem idegesítem magam. Minden orvosi vizsgálat eredménye rendben van, a bébi sokat alszik, de sokat is mocorog, szerintem ez teljesen szabályos..

A 33. héten már mindene ki van fejlődve a picinek, azt olvastam, hogy ilyenkor már csak híznak, ha előbb indul meg a szülés, akkor sincs baj.

A 8. hónapban már legyen meg a kórházi csomag, de ne pánikolj. Ha akar, majd kibújik. De végig sresszelni a terhesség legszebb időszakát azzal, hogy talán baj lesz, azzal csak ártasz neki is, és magadnak is.

Szóval nyugi, dőlj hátra, ha nagyon nem tud elhelyezkedni a pocakban, akkor feküdj le, és várj egy picit. Hirtelen növekszik most, és kényelmetlen is lehet neki, de ezt ő jobban érzi.. Nekem általában 10- 15 perc alatt meg szokta találni a legkényelmesebb új helyzetét a bébi, és utána jókat alszik.

Sok sikert..

:)

2011. okt. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


33.hetes vagyok,2.babámat várom. Teljesen jól vagyok,leszámítva,hogy néha fáj a derekam és a hátam.Én örülnék ha nov. vége előtt közepén már megszületne,mert nagyon várom!:) A csomagom már majdnem kész,még pár apróságot kell bele tenni. Szerintem feleslegesen ne aggódj,a baba úgyis akkor jön,mikor tudja jöhet. Nagyon aktív baba,így hiába fordult már 2x be,azóta visszafordult,de keresztben is szokott lenni. Fogalmam sincs most hogy van,csak remélem,hogy simán tudok majd szülni.:)

2011. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én kicsit nyűgösen most, egy hete gyomorrontás kínoz, plusz a hidegfront miatt a szívem kivan.. Egyébként oké minden, már nagyon várom a babut. Sok mindene megvan már, de nem tudom mekkora rucikat vegyek neki, mert az UH alapján nagy baba lesz. Lehet akkora hagyom a vásárlás oroszlánrészét, ha már meglesz...az a biztos:)

Kicsit para azért, nehogy hamarabb kibújjon. Én úgy vagyok vele, hogy a 36. hétig bírja ki, után kijöhet már, ha nagyon szeretne. Egyébként kisfiú lesz.

Te hogy vagy, hogy éled meg?

2011. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ma pont 33. hetes vagyok a 3. Kisfiammal :D

A 20. héttől nyitva van a méhszájam, de nem aggódom. Ha eddig eljutottunk már nem lehet és nem is lesz baj :)


A szoba még dobozokban, a csomagom még nincs kész, sok minden hiányzik, de nem parázom túl.

Majd akkor jön ha én is kész leszek :)

Az első kettővel is így volt. Ők a 38 és a 37. héten születek.

Doki szerint október végéig leszünk csak egyben :O


Hátam fáj és a picim is egyre többször rúgja a bordáimat...na az eléggé kényelmetlen tud lenni :)


Rendszerint kaják után és este aktív, sokat csuklik :)

Fejjel célirányosan fekszik, háta a jobb oldalamon van :)


Gratulálok a kisbabátokhoz!

Ne izgulj, minden rendben lesz, innen már csak híznak!

Az én babám már 2400 gr :)


A Tiéd mekkora?

2011. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sziasztok,köszönöm a sok választ.nem tudom mekkora a babám mert most nem szamolták sajnos.majd jövö heten.egyébként nem aggódom csak gondolok rá,ugyanis C3110 -es az értékem és elgondolkodtam kicsit,mi lenne ha...ha most szülnék?még faros a babám,igaz állandóan keresztben van,lehet fordulni készül?bár biztos vagyok benne hogy még nem fogok szülni,mégis ez is aggaszt,amugy 2-3hét és már nem is olyan nagy baj ha jön...

boldog babavárós heteket és könnyű szülést kivánok nektek.

2011. okt. 7. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!