Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyire jött be az...

Kinek mennyire jött be az ultrahangos súlybecslés? És a hidegfront?

Figyelt kérdés

Most vagyok 38+3 hetes, és nagyon szeretnék már szülni, mert elég nagynak tűnik már a picur a pocakban:) 3450g. Vártam ezt a mai napot, azt mondják erős hidegfront van. Előző szülésemet is egy jó kis hidegfront indította be.


Szerintetek lehet még belőle valami vagy felejtsem el mára? Nem szeretném ha óriási lenne. A férjem 4 kiló feletti baba volt anno és most is elég magas és szép férfias (nem kövér), én is magas vagyok. Az első gyerekem is 60 cm-rel és 3650g-mal született.


2011. okt. 7. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a hidegfront számomra sokmindent előhozott!!! 37. hétben járok! Mióta hidegfront van a derekam, a petefészkem a hátam a lábaim fájnak, görcsölök...!!! :(

Persze másnapra semmi bajom!!! :)

2011. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

súylbecslés maximálisan

1.

37+6: 3600

gr40+6: 4400 gr, 57 cm


2.

37+1: 3301 gr

40+0: 3950 gr, 56cm


a hidegfrontól nem tudok nyilatkozni, mind akettő indított szülés volt télen és kora tavassazl

2011. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sem a súlybecslés, sem a hidegfront nem jött be nálam.

Lányomat 3,4 kg becsülték 38 hetesen. Végül a 41. héten született 3330 grammal.

A frontok meg jöttek-mentek, én meg csak nézte ki a fejemből. Végül indított szülésem lett.

De ha nálad már egyszer bejött, akkor most is bejöhet. Bár a hidegfront már megérkezett, és általában előtte indulnak be a szülések, nem pont aznap.

2011. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. baba: folyamatosan kisebbnek mérték, a legutolsó vizsgálat szerint 4 héttel volt kisebb. Sajnos súlybecslés nem volt. Ehhez képest a 39. héten született 2750 g és 46 cm.

2. baba: szülés előtt 3 nappal 3000 g, születési súlya 3050g. Érdekes, hogy őt "csak" 2 héttel kisebbre mérték, de ugyanúgy a 39. héten szültem, ugyanúgy 46 cm.


Egyik tavaszi, másik őszi baba, de mindkettőt egy hidegfrontot követő napon szültem. Annyira tele volt a gyermekágy, hogy majdnem a folyosón kaptam helyet mindkétszer.

2011. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg még azért is szeretném mielőbb megszülni, mert nem szeretnék újra császárral szülni. És egyre gyakrabban megy fel a vérnyomásom. A dokim mondogatja, hogy készüljek az indítottra, mert ez így nem lesz jó. Ezért is bíztam a frontba, hátha... De ez már szerintem is felejtős :(
2011. okt. 7. 11:53
 6/7 Disi ***** válasza:
Nekem egyik sem jött be. azt mondta a dokim, hogy max 3 kg lesz, 3.450-el született. Június végére voltam kiírva, ha emlékeztek rá abban a hónapban minden hétvégére jutott egy hidegfront, végül 40+2 naposan császároztak. (A 36. héttől kezdve hallgattam, hogy mindjárt megszülök.)
2011. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 krisztivan ***** válasza:
Nekem a súlybecslés teljesen pontos volt.Hétfőn nézte a doki (már 3 nappal túl voltam a kiírton)mondta jó lenne ha beindulna mert már bőven 4kg felett van a kisfiam.Kiderült hogy a gép 4200gr saccolta,a doki nem látta a gép értékét!!Következő hétfőn inditották(közbe volt néhány hidegfront)így 40+10napra született,4430gr.
2011. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!