Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3100-as méhszájjal ne is...

3100-as méhszájjal ne is reméljem hogy előbb szülök? 37 hetet töltöm ma be, de szeretnék már túl lenni rajta.

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az értékkel végig is húzhatod.

Tudom, hogy az utolsó hetek húzósak tudnak lenni és az ember türelmetlen már.

De nem tudsz mit tenni. Ha még idő kell a babádnak, akkor nem fog kibújni. Viszont már biztos, hogy nincs sok időd. Élvezd ki még a terhességet, mert ezek a pillanatok nem térnek már vissza.

Már nincs sok idő, még ha végig hordod akkor sem.

Én túlhordtam, az utolsó napok már nagyon fárasztóak voltak, de így utólag belegondolva gyorsan elrepült.

Könnyű szülést!

2011. okt. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kissebb az eséje, de nem kizárt. Én is 3100-al mentem szülni az elsővel, és úgy is maradtam, nem tágultam, igaz, ez a 39. héten volt. Fájásaim voltak, de végül több okból kifolyólag császár lett.

Én is szeretném, ha kinnt lenne a bébike, de csak telnek a napok, egyre nehezebben, és semmi.


38+3 hkm

2011. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

(Nekem a 24. hét óta ebben az állapotban van, most vagyok 28 hetes. )


De nem ezen múlik, nekem az első két szülésnél is a szülést megelőző pár napban kezdett csak nyílni.

2011. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2000-s a méhnyakam 32 hetes terhességem óta, de azóta még semmi! 38 hetes km
2011. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 37. héten 2100-as méhszájjal elfolyt a magzatvizem. Nem tágultam 18 órán keresztül szinte semmit, így megismertem a műtőt.

Akkor hidegfront volt és mondta az orvos, hogy a légköri nyomásváltozás miatt megrepedt a burok. Szerintem most is van front, úgyhogy bármi lehet a te esetedben is.

Könnyű szülést!

2011. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem kizart.

Az elso gyermekem ugy szuletett, hogy a nyakdugom kb egy heten at pici darabokban tavozgatott, de mas tunetem nem volt. Azt hittem, hogy biztos tagulok, azert jon a nyakdugo.

Mar kezdtem feladni a remenyt, hogy iden megszulok, de egyik ejszaka arra ebredtem fel, hogy valami furcsa: elfolyt a magzatvizem. Berongyoltunk a korhazba, fajasom nem volt es kozoltek velem, hogy konkretan 3000-es a mehszajam, a viz ki tud folyni, de meg egy ujjnyi lyuk sincs.

Hat ennyit errol. Vegulis szerencses voltam, mert 2 oraval kesobb beindultak a fajasok spontan es harom ora alatt kivajudtam magam.

Ezert irtam, hogy nem kell lesni a mehszajat, ha zart, akkor is beindulhat a szules.


Masodik gyerek az ellentettje: 27. hettol nyilt a mehszaj, 30 hetesen 1 ujjnyira rovidult es 2-3 ujjnyira nyitott mehszajjal tettem a dolgom. Konkretan szules elott 4 nappal 1333-as mehszaj ertek szerepelt a konyben.

Gyerek meg nem jott. Se magzatviz. Se semmi.

Vegul a doki inditotta be a szulest tervezetten, mert attol felt, hogy fajas nelkul az arokparton szulok meg.

Latod, ekkor meg hiaba nyilt a mehszaj, megsem indult meg a szules.

2011. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 8. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!