Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Puha méhszájjal orgazmus?

Puha méhszájjal orgazmus?

Figyelt kérdés

Kicsit komplikált helyzet. Adott egy 32 hetes kismama, (tudjátok, hogy ilyenkor nagyon tudnak tombolni a hormonok), két hete doki azt mondta, nagyon puhul a méhszájam, és nyom a baba már beállt feje, szóval semmi szex. Oké, ez még rendben is van, a babáért mindent... Csakhogy annyira pörögnek a hormonjaim, sokszor már alig bírok magammal. A kérdés, hogy most simán az orgazmus is árthat? (Arra gondoltam, elintézem magamnak a dolgot). Van, hogy hajnalban erotikus álmaim vannak, akkor is orgazmusom van,m arra ébredek fel- ez nem árt a babának? Mert azt nem tudom megakadályozni...:S

Szerintetek belefér az ön-kényeztetés, vagy maradjak nyugton? Előre is köszi, ha valaki segíteni tud!!!


2011. szept. 18. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem "maradj nyugton", mert az orgazmus méhösszehúzódást okoz. Az álmokkal persze nem tudsz mit kezdeni, de azon felül ne szaporítsd.


Ja, és kérdezd meg a dokidtól, hogy az orgazmus is tiltva van-e?


Mert ugye együttlétnél egyrészt a spermában levő prosztaglandinnak méhszájpuhító hatása van, tehát nem hasznos, másrészt fizikailag is érintve lehet a méhszáj, de azért lehet, hogy az orgazmus önmagában nem annyira más, mint egy jósló fájás. Tehát doki! Addig meg inkább fogd vissza magad. Minimum egy hónapig még bent kéne maradnia...

2011. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, addig míg dokit nem látok, nyugton maradok, csak tényleg ezt elfelejtettem tőle megkérdezni...
2011. szept. 18. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!