Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kismamák, anyukák,...

Tapasztalt kismamák, anyukák, mit láttok ezen a képen?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 7. 12:39
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm most van hasonló terhességi időben,mint Te,és Neki határozottan 2 képletet látott a doki múlt héten csütörtökön.Az egyik 14 mm,a másik 12mm.Hétfőn megy megint dokihoz,kíváncsi vagyok megvan-e mindkettő(mert a doki mondta Neki,hogy a kisebb felszívódhat).Drukkolok Neked(is),írj majd.
2011. okt. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak egy baba van, rajta lenne a papíron ha többet látna, szerintem. de ha egy van akkor is nagy gratula! :)
2011. okt. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tökéletesen látható volt 7hetesen mindhárom! Nem ilyen volt.Kitartás a következő vizsgálatig!!! 29hkm
2011. okt. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdekes, hogy a lelet szerint a doki egy petezsákot sem látott, csak folyadéktartalmú képletet...ami lehet a beágyazódás jele is, de nem túl biztató. 6+6 hetes terhességnél, ami szinte már 7 hetes, vígan lennie kellene már petezsáknak és szívhangnak is. Erre csak az lehet magyarázat, hogy később fogant. Mert különben még az is előfordulhat, hogy egy baba sincs. De nem akarok vészmadár lenni, én a legjobbakat kívánom.
2011. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem válaszolóval mert nálam is volt ilyen folyadéktartalmú képlet de az ciszta volt ami 6 hónap múlva felszívódott! Én is 7 hetes vagyok és nálam már tegnap megállapította a doki,hogy 3 baba! És szívhang is volt! Szóval egy kicsit fura a dokid,hogy nem mond semmit!Egyébként csak a kétpetéjűekre való hajlam öröklődik anyai ágon!Nálunk 4 ikerpár van a családban,igaz eddig kettesek voltak! És mind kétpetéjű:)Írd ám meg mi lett a vizsgálat eredménye,hányan laknak a pocidban!
2011. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarlak lelombozni, de a képen egy petezsák sincs! A leleten is rajta volt, hogy az a folt amit te babának gondoltál a kép alapján, az a 13 mm-es folyadéktartalmu képlet. Az pedig nem petezsák, hanem ciszta gyanus! Azért írta még, hogy koraterhességnek megfelel, mert korai szakaszban még előfordul, hogy nem látni a petezsákot, és még egyenlőre megadja az esélyt, hogy az vagy, csak még nem látni, mert esetleg később fogant. Mert ha azt nézem, hogy 6+6 hetes voltál akkor, az már nem koraterhesség, ilyenkor már szívhangnak is lennie kellene, nemhogy petezsáknak. Nekem 5+3 hetesen egyértelműen látszott a petezsák, de nálad egyet sem találtak kis híján 7 hetesen! Szóval még ne éld bele magad a terhességbe. Nem bántásból írom, de ez a lelet így nem igazán biztató. Kívánom, hogy minden rendben legyen, és ha mész jövőhéten, akkor már legyen baba is. Írd meg mindenképp, hogy mi volt az orvosnál.
2011. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a papíromra írva azzal a különbséggel,hogy nekem kettő 38mm-es volt! Sajna ciszta ha folyadékkal telt stb...
2011. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak de nem így nézett ki a 7.heti felvétel.Teljesen kivehető volta a két magzat.Persze lehet,hogy nem mindenkinél egyforma a felvétel.
2011. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%
Sztem menj el egy másik dokihoz és hüvelyi uh-val nézzenek meg, az sokkal biztosabb!
2011. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Látom sokan írtatok még, csak most tudtam jönni a kérdés kiemelése óta.

Azért más a felvétel, mint annál, aki írta, hogy már jól látszott a baba, mert kismedencei UH-gal készült, amivel szinte meglepő, hogy bármi is látszott már.

Sajna péntekre közbejött valami, így csak hétfőre kaptam új időpontot.

Azért nem vagyok teljesen nyugodt, főleg, hogy ilyen sokan rosszat írtatok. :(

Talán csak az nyugtat, hogy az UH-os és az orvos is azt mondták, minden rendben van.

2011. okt. 18. 11:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!