Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is vegig alussza az...

Masnak is vegig alussza az ejszakat a kis pocaklakoja?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok.Miota erzem a babamat mozogni akkor megbeszeltem vele hogy ejszak aludjunk mind a ketten.Nagyon jo kislany!Amikor 11 korul lefekszem onnantol a reggeliig szinte megsem mozdul.Csak esetleg ha kimegyek pisilni es vissza fekszem akkor mozdul 1-2-t.De neha meg azt sem.Eleint megvoltam ijedve es ejszaka piszkaltam hogy mocorogjon.Most mar megszoktam de akkor is fura!!!Esetleg ez jelentheti azt hogy ha megszuletik is jo alvo lesz es esetleg vegig alussza majd az ejszakat?Vagy teljesen fuggetlen?Masnak volt ilyen a babaja?
2009. ápr. 29. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is ilyen.Erre én is kívncsi lennék hogy vajon majd ha megszületik akkor is ilyen nyugodt baba lesz e.Egyik ismerősömnek nagyon sokat mozgott a babája a pocakban, és amikor megszületett akkor nagyon hisztis, hasfájós, rossz alvó baba lett.Sokat szenvedtek vele.Tehát lehet hogy van összefüggés.
2009. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám pont ilyen volt. 11-kor este lefeküdtem aztán másnap délelőtt 11-ig aludtunk. Ameddig a hasamban volt!! Na de mikor megszületett 2 hónapig alig aludtunk, szegénykém hasfájós volt. 5 hónapos volt mire kicsit jobb lett a helyzet, "csak" 2X kelt éjszaka. Most 10 hónapos ha nem jön a foga akkor este 8-tól reggel 7-ig alszik.
2009. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


Dettó. Még furcxsállottamm is, hogy sokszor írták itt, hogy mocorog éjjel, meg hogy "igazodnak" egymáshoz. Az én porontyom az neeeem :) Olyan, mintha velem alukálna. De ez azért is érdekes, mert ha viszont valami miatt nem bírok visszaaludni és e"lmélkedem az élet értelméről" ; érzem , hogy egyet-egyet odakalimpál. Most vagy "álmában" teszi , vagy nem tudom...:)

Hű, de kivi vagyok , hogy milyen lesz születés után.......:D

2009. ápr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én babóm épp az ellenkezője:) Egész éjjel rendetlenkedik odabent, és játékot is talált magának, méghozzá a hólyagomat! Állítólag pont rajta ül és rugdossa, ezért SŰRŰN kell meglátogatnom a wc-t:) Elég kellemetlen,de úgy vagyok vele, hogy inkább így érezzem a mocizást mint sehogy!:)

24 hetes kismami.

2009. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!