Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A táppénzes papírt a munkáltat...

A táppénzes papírt a munkáltatónak kell leadni, a két héten túl esőt is, amit utána a tb fizet? Akkor ezt minden héten adjam le illetve kérjem ki a háziorvostól? Mikor lesz nekem ebből látható pénz is?

Figyelt kérdés
2008. márc. 14. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen,mindent a munkáltatódnak kell leadni,ha van kifizetőhely.Pontosan nem tudom meddig,2hetente kell leadni,utána fog szólni a doki,hogy már csak 1 hónapban egyszer.

Remélem segitettem!:)

2008. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már 2 hónapja táppénzen vagyok és mindig a védőnéni kéri ki a táppénzes papíromat, amikor megyek tanácsadásra és egyből be is viszem a munkahelyre. Nálunk egy hónapban egyszer adják postára a táppénzes papírokat, addig pedig a munkahelyen gyűjtik. Hogy mikor látsz belőle pénzt, azt szerintem attól függ, mikor számfejtik. GOndolom én. Remélem tudtam segíteni.
2008. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kéthetente kell mennem a táppénzes papíromért, utána le is kell adni.ha a munkahelyed tbkifizető hely/ vagyis szerződése van a tb-vel/ rendes időben, mint mikor fizut kapsz, ezt is megkapod.ha a tb utal akkor ott lehet 1-2hónap csúszás :(
2008. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha a munkáltató kifizetö hely akkor a hónap végén kell leadni a tp-es papirt mert én ugy tudom hogy a fizut mindenki a hónap 10-ik napjáig kell megkapja tehát a munkáltató hónap elején csinálja a bérszámfejtést akkora nála kell legyen a tp-es papirod és mindig mikor a fizut kaptad akkor kapod a tp-t is legalábbis nálunk igy van
2008. márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem 2 hetente kell mennem a tp-es papírért, de melóhelyre csak 1 hónapban 1szer viszem, hiszen a cég nem tb kifizető ehly a könyvelő meg úgyios csak 1szer fogja bevinni.Te is érdeklődd meg, és ha nem kifizető hely akkor kár bemászkálond még oda is 2 hetente.

Üdv

2008. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában 2 hetente, de van ahol havonta adnak tápos papírt. Én az első 2őt adtam a munkáltatómnak, aki vállalkozó, tehát nem kifizető hely, a többit a tbnek adom le. Én jan 7-én mentem tápra, az első 2 hetet ki is fizette a munkáltatóm február elején, de azóta most kaptam először a napokban pénzt a tbtől. Legalább másfél hónap, de a kettőn sem kell meglepődni, mire abból pénz lesz.
2008. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!