Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy is van ez, a vassal,...

Hogy is van ez, a vassal, kálciummal, magnéziummal, koffeinnel, melyek bevétele között kell várni, és mennyit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A koffein gátolja a vas felszívódását, azt nem célszerű kávéval bevenni :).

Azt tudom még, hogy a magnézium meg úgy hat csak rendesen, ha mindig ugyanabban az időpontban veszed be.

2011. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam,hogy a vas és a magnézium gátolják egymás felszívódását.Én a magnéziumot reggel-este veszem be,a vasat pedig délben.Orvos mondta,hogy csináljam így.
2011. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kalcium-magnézium nem jó együtt ez 100%.

A többiről nem tudok semmit, én ezzel a kettővel "találkoztam" sokat a terhesség alatt.

2011. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vasról tudom, hogy úgy célszerű szedni, hogy üres gyomorra, és előtte két órával nem szabad tejterméket, tojást, koffeineset enni(köztük tea is), biorostot. Mikor bevetted, akkor meg várni kell egy órát ha a felsoroltak közül szeretnél valamit enni.
2011. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!