Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Debrecenben van...

S. O. S. Debrecenben van olyan magankorhaz, ahol van szuleszet?

Figyelt kérdés
Ha van szuleszet,tudja valaki a korhaz nevet,es h mennyibe kerul ott egy szules,vagy csaszarmetszes?nagyon fontos lenne.
2011. okt. 10. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem magánkórház nincsen,legalábbis én nem hallottam még róla.Megkérdezhetem miért szeretnél magán kórházban szülni?
2011. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen magánkórház,de van olyan doki aki nagyon jó pénzért megcsinál neked egy császárt...mert gondolom ez a cél.
2011. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Nem a csaszar a cel,hanem az,h valahol emberkent banjanak velem,azt hiszem ebben minden benne van.Szeretnem ha torodne velem az orvosom,es figyelne arra amit en szeretnek.Gatvedelemmel szeretnek szulni,es h konnyitsenek a vajudasi szakaszon,tudna valaki ajanlani egy igazan jo orvost debrecenben,aki figyel az emberre,turelmes es kedves.Vagy ijen orvos csak a teveben letezik?
2011. okt. 11. 09:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Klinika Dr.Bartha Tünde...ha szükséged van a telefonszára szívesen átküldőm.Ő minden kritériumnak megfelel,amit Te leírtál.
2011. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves utolso valaszolo,irtam neked privatba:) Azert nem eleg ha kedves,meg ert a szakteruletehez,de LEGYEN IS OTT AMIKOR SZULSZ,nem hogy szabadsagra megy ,mert sajnos mar ijet is hallottam:(
2011. okt. 12. 10:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

írtam Neked vissza


Bartha doktornő el sem vállal,ha akkorra esik a szülés amikor Ő esetlegesen előre tudja,hogy nem fog tudni bemenni...

2011. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen,ez nagyon szuper!!!
2011. okt. 12. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!