Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok, és...

24 hetes terhes vagyok, és egyre gyakrabban érzem úgy, hogy a szemérem csontom ki akar szakadni, mintha belülről "törné" ki valami. Lehet-e enyhíteni ezt a fájdalmat, mert néha elég erős?

Figyelt kérdés
Az első terhességemnél ilyet nem éreztem. A combom belső részére is kisugárzik a fájdalom. A védőnő és az orvos se mondott rá semmit.
2008. márc. 14. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt hasonló problémám,és sajnos ez a terhesség velejárója.Én kicsit tornáztam hogy jobb legyen,de még most sem tudom hogy attól enyhült e ,de jobb lett.Ez azért van mert nő a babát és a tested próbál hozzáigazodi.Ezután jön majd csak a csípő fájdalom és a szétrúgott borda. :) Kitartás ,megéri ! Üdv babi
2008. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,én rászóltam a picire,hogy azzal még várjon szülésig,akkor majd feszegetheti,és odébb ment.Azóta még vagy kétszer megpróbálkozott vele,de amikor szóltam abbahagyta.gondolom érzi,hogy fáj nekem,vagy nem tudom,hogy miért hatott rá.Aztán lehet talált magának más,kényelmes pozíciót.
2008. márc. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A méhszalagok nyúlnak, a medence folyamatosan tágul, a baba is fészkelődik, ezek mind okozzák,sajnos ezzel jár.

Boldog babavárást!

2008. márc. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak azért volt ijesztő, mert néhány hete vérezni kezdtem, és azóta veszélyeztetett vagyok. Viszont a pihenés nem megy, mert a kisfiam 16 hónapos örökmozgó. Kicsit megnyugtattatok.
2008. márc. 15. 07:35
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! nem tudom azonos érzésről beszélünk-e, de nekem is volt olyan, mintha ki akarna bújni, én is megijedtem és persze egyből dokihoz rohantam vele. megnézett, azt mondta lefelé van már a babó és a fejét érzem időnként ennyire, ugyanis a lábaival elrugaszkodik a méh tetejétől és nekiütközik a méh alsó felének, ezért olyan érzés, mintha ki akarna jönni. azt mondta ez normális, játszik bent ilyenkor, meg bukfencezget , ne aggódjak :).

remélem tudtam segíteni :)

2008. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!