Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még remény? A doki azt...

Van még remény? A doki azt mondta, hogy nem jó irányba halad ez a terhesség.

Figyelt kérdés

Most voltam hüvelyi UH -n, és az alábbi szöveg áll a papíromon:

Elmosódott határú 13,2 x 8,2 mm átmérőjű petezsák látható. Szikhólyag 4,8 mm Embrio nem látható.

Diagnózis: Missed abortion


A doki azt mondta, hogy nem jó irányba halad ez a terhesség és elküldött vérvételre ma, majd mennem kell hétfőn is vérvételre is és UH -ra is. Szerintetek van még remény? Márc. 18.-a volt az utolsó mensim napja, ha ebből indulunk ki, akkor már 6 hetes terhes vagyok.

Csak az bosszant, hogy hétfőn elmentem hozzá, mert minimális barnás folyásom volt, akkor is néztek UH -t, de akkor még nem volt gond,ez a szöveg állt a papíromon:6,8 x 3,9 mm átmérőjű szabályos petezsák, benne embrio sejthető.Adnexek lényegesebb eltérés nélkül. Szabad hasűri folyadék nem ábrázolódik.

Most mire számítsak, mit fognak a meglévő petezsákkal csinálni?


2009. ápr. 30. 10:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy később fogant csak, ennyi az egész.

Nem értem ezeket a dokikat, minek kell leírni egy terhességet, mikor a hétfőhöz képest tök jól növekedett!

Fel a fejjel, persze, hogy van remény!

2009. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
szerintem még 6 hetesen nem is kellett volna embriot látnia, csak a petezsákot. ráadásul utóbb nagyobbnak mérte a petezsákot. talán a barna folyásból és abból, hogy nem látott embriót gondolja, hogy elhalt. szerintem van remény.
2009. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Lehet dokit kellene váltanom, mert hétfőn direkt a folyás miatt mentem el,de arra a mái napig nem mondott semmit.

Most olvasgattam ezen az oldalon és többen is azt írják, hogy csak a 7. hét körül lehet látni embriót.

2009. ápr. 30. 11:04
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagyon sok esetben,nem lehet latni sokaig semmit csak a petezsakot,ne izgulj csak meg nem lathato a kis picurkad!Megnyugtatas keppen,nezesd meg magad masik orvossal is ketto nem tevedhet!

Nyugodj meg minden rendben lesz!

2009. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pozitiv teszt után 4 nappal és még 10 nappal később se láttak semmit!! majd 14 nap múlva már petezsák volt, de embrió csak a következő héten!!

Hátrahajló méhem van így annyira jól be se tudta hozni a doki a petezsákot!

Mostmár persze minen oké 14 hetes vagyok:)

2009. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

van még remény,ne add fel és ne gondolj semmi rosszra.Én ugyanigy jártam.3.alkalommal ,mire már 8 hetes voltam,akkorra látszott ténylegesen,hogy nem üres az a petezsák.Vigyázz magadra,ha vérzel,vagy görcsölcs akkor azonnal keresd fel az orvosodat.

Én már a 21 héten járok.Minden jót!

2009. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Egészen addig van remény, amíg nem a műtőbe tolnak. Engem szabályos szívhang mellett akasztott ki a dokim, hogy nem oks a terhességem, mert kisebb a pici pár mm-el mint a számolt kora. 6mm volt a 6,5mm helyett vagy valami hasonló. És menjek vissza egy hét múlva, UH, mert szerinte elhal a terhességem, nem nő a picike. Köv alkalommal meg már le is nőtte a korát, erről ennyit. Nyugi.

2009. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!! Nagyon el voltam keseredve, de ti most erőt adtatok, nem adom (adjuk) fel!!:)
2009. ápr. 30. 11:24
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a helyedben mindenképpen dokit váltanék, mert ha ilyennel paráztat már most, akkor hosszú lesz a 40 hét! Én az 5. héten véreztem, elmentem a dokimhoz, megnézett ultrahangon, akkor először, azt mondta nyugodjak meg pihenjek sokat és menjek vissza egy hét múlva. Most járunk a 24 héten, és akár mikor gondom volt, mindig megnyugtatott. Szerintem keress egy olyan orvost, aki nem fásult bele a kismamákba és nem reagálja túl a dolgokat. A kisbabádnak sem és neked sem tesz jót ez az idegeskedés. Pihenj sokat és szeretgesd a kisbabád. Jó babavárást és jelentkezz, mi újság!
2009. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a biztató szavakat! Hétfőn jelentkezem.

Egyébként a vérből mi fog kiderülni? Annak az eredménye fog mindent eldönteni?

2009. ápr. 30. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!