Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyatejjel kapcsolatban,...

Anyatejjel kapcsolatban, akinek az első babájánál volt teje bőven, a másodiknál is volt? Ugyanannyi? Kevesebb? Több?

Figyelt kérdés
olyan nem lehet hogy most nem lesz, ugye? 35 hetes km
2011. okt. 10. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Kisfiamnál soha nem volt gondunk az anyatejjel, 6 hónapig csak cicizett, tele volt a frigó tejjel, amit soha nem használtunk, 1,5 éves korában én választottam el.

Kislányom 5 hónapos múlt, Ő is anyatejes, de már többször kellett homeos bogyókhoz ill tejszaporító teához nyúlnom. Ezekkel mindig megvan az adagja, nem kellett soha tápszert adnom neki.

2011. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi, azaz pont elég, mindketten nagyobbak voltak az átlagnál :) A kezdetek is könnyebbek, mpondjuk nálam 1 év volt csak a 2 szoptatás között.

Ha azért aggódnál, a mellem a másodiknál kb semmit nem csinált egész terhesség alatt, csak picit nőtt.

2011. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sziasztok, köszönöm szépen a válaszokat, pont ezen aggódtam, az elsőnél már ilyenkor folyt az előtejem, hatalmasak voltak a melleim, és éreztem hogy készülődik odabent valami. Most meg a 35 hét alatt szinte semmi változás, csak sötétebb lett a bimbó és az udvar. Akkor bízom benne nem lesz gond:)
2011. okt. 11. 06:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét fiamnál kb szülés utáni második nap indult el a tejbelövellés, de rengeteg tejem volt/van most is akkor is. Kb ugyanaz a helyzet, én ettől nem tartottam, ha egyszer már működött miért ne működhetne még egyszer?
2011. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
remélem igazad lesz:) köszönöm
2011. okt. 11. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!