Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek a terhesség...

Agika0219 kérdése:

Ha valakinek a terhesség elején ég már a gyomra akkor az azt jelenti hogy kisfiú lesz? Vagy ez csak vmi hülyeség? Már nem tudom hogy hol olvastam.

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 17:48
1 2
 1/12 sumergo ***** válasza:
81%

Komolyan nem értem, hogy épeszű emberben hogy merülhet fel, hogy ezek a baromságok "működnek". Az esély ettől függetlenül 50-50 %. Mellesleg az elejétől ég a gyomrom, és amióta látni lehet folyamatosan lányt mondanak UH-on.


36+1 hkm

2011. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Elvileg nem azt jelenti hogy milyen nemű lesz hanem hogy nagy hajjal fog születni.
2011. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

igen, én is úgy tudom, hogy akkor ég a gyomor, ha "nagy" a baba haja. Hogy aztán igaz-é?

Hasformáról szokták "megállapítani". Állítólag a fiús anyuknál hegyesebb, a lányosaknál gömbölyűbb a has. De mondjuk pont ma kérdezte meg tőlem egy néni, hogy ugye fiú lesz, mert csúcsosodik a pocim. És hát nem...kismuffoska van bent !:)

2011. okt. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem mérvadó.

Mindkettővel égett a gyomrom, első perctől. De úgy az elsőtől, hogy még tesztet se csináltam, csak egy héttel később sejtettem, hogy terhes vagyok, mert két napot késik.

A hasforma se jött be, meg semmi ilyen marhaság, hogy gyűrű, inga, zsepit ki hogy veszi fel, stb.


Ellenben az első pillanattól "tudtam", hogy melyik micsoda lesz.

2011. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem égett a gyomrom, nagy hajjal született és kislány lett! :) (A pocim nem volt csúcsos...)
2011. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

iszonyatosan égett a gyomrom szinte az első napoktól kezdve. lányom lett, igaz 32 hétre, de szinte alig volt haja. most 14 hónaposan vágattuk le először, mert egyenetlen volt, de így sem lehetett nagy hajú babának nevezni.


egyébként meg a gyomor és a méh abszolút nincs egymással "kapcsolatban".

2011. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem kezdetektöl fogva ég kislány lesz :))) 36hkm
2011. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kerria ***** válasza:
Szintén az elejétől ég a gyomrom, 32. héten vagyunk túl,eddig mindig kislánynak mondták. Gömbölyű a pocakom.
2011. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A lányommal nagyon sokszor szinte naponta égett a gyomrom (nem volt haja csak kb. 15 szál). Most a fiammal egyáltalán nem égett még a gyomrom.

Egy gyönyörű 2 éves kislány és egy 26 hetes magzat anyukája

2011. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem ég a gyomrom, és nem csúcsosodik a pocakom, és kisfiú lakozik odabent (ez 100%).

Ja és a kínai naptár szerint is lánynak kéne lennie!

2011. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!