Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt aki nincs...

A terhesség alatt aki nincs rosszul akkor kislánya lesz, forditott esetben kisfiú? Ki hogy véli meg ezt? A jónás naptár kisfiút mutat.

Figyelt kérdés

Én 10 hetes vagyok és olyan mintha nem is lennék terhes, annyira jól érzem magam. Van aki azt mondja azért mert kisfiú lesz. Szerintetek?


Még egy kérdésem lenne. Holnap kell mennem a belgyógyászatra. Ott milyen vizsgálatot fognak elvégezni?


2011. jan. 24. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne alapozz ilyesmire. Népi babonák mind.
2011. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Két kisfiam van, egyszer sem volt hányingerem!
2011. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen, babona:)

Nekem is azt mondták, ha jól érzem magam, biztos kisfiú lesz, mert a nő, ha egy pici ... is van benne, már jól érzi magát:D

Ehhez képest 20. hétig hánytam a fiammal, a barátnőm meg velem karonöltve hányt... a lányával:D

2011. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Érdekes:-) Nekem fiam van, és nem volt semmi bajom. Egy ismerős viszont leányt várt és végig rosszul volt:-) Véletlen egybe esés is lehet:-)Valószínűleg tényleg csak babona:-)
2011. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én egyszer sem hánytam a terhesség alatt, iszonyat hegyes hasam volt, és még az uh is fiút mutatott a 32. hétig és kislány lett! :)
2011. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Lányom lesz, a 16. hétig hánytam.

Édesanyám 4 lánnyal egyszer sem hányt.

Nagymamám is csak édesapámmal volt rosszul, a lányával nem, így én azt hittem, fiam lesz.

Semmit nem jelent :)


A belgyógyászati vizsgálat EKG-ból és vérnyomásmérésből áll, semmi extra. ÉS ekkor kapsz az első vérkép-vizsgálatra beutalót.

2011. jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Akkor majd kiderül :)


A belgyógyászaton milyen vizsgálatot végeznek?

2011. jan. 24. 12:07
 8/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a kérdésekre a választ :)
2011. jan. 24. 12:07
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom nem volt, lányom lett.

Sógornőm is nagyon jól érezte magát terhesség alatt, kisfia lett. :)

2011. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Két terhesség, semmi rosszullét és 2x fiú

Belgyógy vizsgálaton nálunk vérnyomásmérés, EKG, más nem volt. Kikérdezett, meg meghallgatta a tüdőm, ennyi.

2011. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!