Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van 2 pozitiv tesztem, az...

Van 2 pozitiv tesztem, az orvos is valószinűsiti a terhességet, de most elkezdtem egy kicsit vérezni. UH-ra hétfőn kell mennem? Lehet, hogy nem marad meg a babám? Görcseim nincsenek, néha kicsit fáj a hasam. Az utolsó menstruációm febr.7-én volt.

Figyelt kérdés
2008. márc. 15. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kisebb vérezgetés,de vagy menj be az ügyeletre, vagy feküdj sokat,ne emelj, és ne idegeskedj,sokszor előfordul a terhesség elején, de nekem pl, kellett gyszer rá.Én ügyeletre bemennék,mert nincs mindig egyből görcs,reméljük nem komoly,szorítok.
2008. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem marad meg.Korai terhesség esetén gyakran előfordul.Javaslom menj el az ügyeletre.Nem minden esetben jár görccsel a babó elvesztése.Addig is pihenj sokat.
2008. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kis mennyiségü és inkább barna vérzés előfordul sokaknál, főleg mensi idején. Ez még nem feltétlen baj.

De jobb, ha látja doki, és ad gyógyszert, ezért biztos ami biztos, jobb az ügyelet.

De mindneképp feküdj, pihenj, mozogj most minál kevesebbet, amíg doki nem lát.

Közel sem biztos, hogy baj lesz, ha csak kicsit véreztél!!

Fontos a hozzáálás is:-)

2008. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vérzés nem játék,még akkor sem,ha épp mesi idő lenne.Főleg nem ilyen korai terhességnél.Mindenképp menj be az ügyeletre,mielőtt késő lenne,aztán sokáig hibáztathatod majd magad,ha nem mész be,és baj történik...Én már vesztettem el babát 5-6hetesen,nekem sem járt abszolút görccsel,csak vérezgetéssel indult....
2008. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem febr.6-án volt meg utoljára! De már az orvos látta a petezsákot!! Azt mondta ha véreznék akár egy picit is azonnal menjek a kórházba!!Nálam nem fordult elö ilyesmi....Ugyhogy menj minnél elöbb orvoshoz!!! Drukkolok hogy minden rendben legyen!!
2008. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!