Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyfolytában visszatérő...

Egyfolytában visszatérő baktériumok esetén hogyan lenne jobb tisztálkodni?

Figyelt kérdés
Koli meg ilyen végbélsárral összefüggő dolgoktól kapok állandóan fertőzést, pedig próbálok mindent úgy csinálni, ahogy kell. Van rá vmi megoldás? 32hetes
2008. márc. 15. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia !


Saját tapasztalataimból kiindulva, a tanga bugyi, szűk alsónemű a fő ellenség, de leginkább a tanga. Én is a terhességem elején küzködtem ugyanezzel a bacival.Amint megtudtam felhagytam a "divatolással". Azóta tökéletes a vizeletem !Nagyon gratula a babához !

15 hetes kismami

2008. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pamut alsónemű, wc-papír helyes használata (hüvelytől elfelé), külön (nagyon tiszta) törölköző használata intim tájakra. Ha nagyon krónikus, akkor zuhanyozás wc után. Kevés cukor/szénhidrát fogyasztás sem árt, a savas étkezés a gombák, baktériumok ellen is jó
2008. márc. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Külön kis törölköző csak kimondottan a hüvelhez, és gyakori cseréje,illetve egy jótanács,nem tudom milyen a wc-tek, ha csobbanós( ba haragudj másként nem tudom írni) nagywc-zés alkalmával mindig tarts a hüvely elé wcpapírt.Mert ha felfröccsen az is okozhatja.Remélem tudtam segíteni.
2008. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
ba=ne
2008. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 2. válaszolóval. A baktériumok nem a nem megfelelő higiénia miatt szaporodnak el, hanem egyszerűen a szervezet elsavasodása révén a természetes számuk gyarapszik. No cukor, no élesztő, no sima liszt, és minél kevesebb hús! Zöldségből is isteni ételeket lehet készíteni! ajánlani tudom: www.aphcsoda.hu
2008. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a védőnő a Saforelle intim mosakodó gélt ajánlotta. próbáld ki! csak gyógyszertárban lehet kapni.
2008. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A tanga tényleg sokszor előhoz különböző fertőzéseket, gombát, mivel nem mindig ugyan oda kerül vissza a bugyi mint előzőleg (úgy értem lehet, hogy jobban felhúzod, előrébb kerül stb.) Lehet, hogy szünezelteti kellene a használatát. Én pl. mióta babát várok azóta szinte nem is hordok tangát és mit mondjak, nem is hiányzik, sokkal kényelmesebb bugyik is vannak, peidg előtte én is azt hordtam.

Ja és inkább zuhanyozz mint kádban fürödj, az sokkal egészségesebb!

2008. márc. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!