Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyfolytában zsibbad és fáj a...

Egyfolytában zsibbad és fáj a jobb karom, mitől lehet?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok.
2010. okt. 7. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a baba nyom valamilyen ideget.

Nekem a combom egy része zsibbadt. Amikor mondtam a dokimnak, azt mondta hogy izomgyengeség lehet. Kaptam rá B1 vitamint. Nem mondom hogy teljesen elmúlt, de sokkal jobb lett, már nem zsibbad csak heti 1x-2x.

2010. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, nem akarlak elkeseríteni nekem is ilyen időben kezdődött (20 hetesen) és a terhesség végéig eltartott és semmit nem tudtak vele csinálni.Ideget nyomott a fiam, és először csak a jobb oldalt és ahogy nőtt a babám a bal kezem is . A végén már nem bírtam körmöt vágni, mert annyira zsibbadtam ha fogtam. valamelyik nap zsibbadt a kezem és nagyon rossz érzés volt, és eszembe jutott hogy 5 hónapig igy éltem, és mennyire megszoktam akkor :-)

Ma már 5 hónapos a fiam.

2010. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg ideget nyom a baba, de azért érdemes lenne megnézetni a kalcium és foszfor szintedet. A kettő hiánya is okozhat végtag zsibbadást.
2010. okt. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2010. okt. 8. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!