Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a vérzéssel elment a baba,...

Ha a vérzéssel elment a baba, mindenképpen kell műtéti beavatkozás?

Figyelt kérdés

Én voltam, aki szilveszterkor írt. Tegnape este véreztem, és ha minden igaz, láttam konkrétan a petezsákot. Ugyanis valami szürke hólyagszerű valami volt a betétemen. Erősen véreztem, vérömlenyek is távoztak belőlem.

Ma kisebb görcseim vannak, de nem vérzem annyira.

Lehetséges hogy nem kell műtéti beavatkozás?

Az orvos missed ab-ot írt, ami magzatelhalást jelent, de ha elment az spontán vetélés nem?

Az az igazság hogy igen rossz tapasztalatokat olvastam itt a kaparásról, és berezeltem.

Reménykedem hogy kiürül magától a méhem. Lehetséges ez 6 hetes pár naposan?


2008. jan. 1. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is missed ab-ot irt a doki, de én nem véreztem tehát nálam megcsinálták a mütétet. viszont ha látot orvos ő nem mondott semmit? Uh-val meg kellett hogy vizsgáljon és az alapján mondják meg hogy kell e mütét vagy sem. Amikor bent voltam a kórházban egy 11 hetes kismamával is ugyanez történt mint veled nagyon erősen vérzett nála például megcsinálták a mütétet. Neki nem kellett tágitot felhelyezni hanem egyből mütötték. Ne félj altatásban csinálják. Nekem tágitot kellett előző este felhelyezniük és másnap mütötek meg. A tágito felhelyezése volt kellemetlen azt nem altatásban csinálják de az is pár perc. Inkább az utána következő görcsölés volt a rossz, arra pedig lehet gyógyszert kérni.
2008. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én voltam a kérdező. De megvizsgált a doki de akkor nem volt ilyen erős a vérzés és még ott volt a baba. Nem hittem el hogy elhalt (mert a tegnapi doki nem mondott ilyet). Hazajöhettem és éjszaka elment az a szürkés dolog. Szerintem a baba volt. Abban reménykedem hogy mégsem kell a műtét, hogy kiürülhettem. Eléggé zsák formája volt, nem egy darabocska, mintha egybe lett volna. De nem tudom pontosan.

Az orvos kis esélyt adott, így csütörtökre mondta hogy menjek vissza ha nagyon véreznék ma is. Ma viszont nem vérzem nagyon! Kicsi görcs van csak.

2008. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is a baba lehetett. Szívből sajnálom! Viszont ha elment, annak oka volt, biztosan nem volt egészséges. Én úgy tudom, ha a méh magától kiürül, nem kell a kaparás. Ha 1-2 nap alatt megszünnek a görcsök és a vérzés, akkor nem maradt benned semmi. Ha nem múlik a vérzés, akkor viszont kell a kaparás, mert ami benned marad, az nagy gondokat okozhat. Én ismerek anyukát, akinél spontán minden kiürült, nem kellett a műtét.
2008. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Szia annó nekem is volt spontán vetélésem. Én csak hallani hallottam egy nagyobb csobbanást a vécében mikor elment a baba. Másnap elmentem a dokihoz megnézte Uh és teljesen kitisztult a méhem nem kellett kaparni. Őszintén sajnálom ami történt próbáld meg túltenni magad a dolgon, ez a legjobb amit tehetsz. Goldolj arra, hogy ez a baba vszeg beteg volt és azért nem maradt meg. De a köv. szép egézséges lesz. Azóta nekem is van 2. Mielöbbi "gyógyulást kívánok".
2008. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!