Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A burokrepesztés nagyon fáj?...

A burokrepesztés nagyon fáj? Vagy szinte semmiség?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem is éreztem. Valahol felül meg volt repedve, de csak szivárgott a víz. Aztán jött a dokim, és kicsippentette alul. De mondom, nem is éreztem semmit.
2011. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3 ujjnyira voltam tág, mikor repesztettek, meg sem éreztem...csak furcs volt utána, hogy a fájásoknál nagy adag meleg víz is távozott:)
2011. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet érezni, legalábbis magát a repesztést, de ehhez ugye be kell nyúlnia, ez az amit lehet érezni, többet nem.
2011. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A burokrepesztést nem éreztem. Egy ujjnyira voltam nyitva (zavaros magzatvíz miatt kellett a burokrepesztés), és mikor "turkált" a doki, az nem esett jól, de maga a burokrepesztés nem volt fájdalmas.

Aztán bekötötték az oxitocint és a doki kézzel is tágított, mert nem tágultam. Na attól majd kijött a szemem.

2011. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Maga a burokrepesztés nem fáj, meg se érzed, de utána jön a java.

Jó esetben fél órán belül megszülöd a gyereked, de én ismerek olyat is, akinek 16 órát tartott még utána.

2011. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem fájt, megrepesztett, kidőlt a magzatvíz, na de utána! Azt hittem előtte már rohadtul erősek a fájásaim, de nem, azok voltak utána az igazi "jöjjönmárki" fájások. (Nem kaptam edát).
2011. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 sedacurforte ***** válasza:
A burokrepesztés nem fáj, nem is érzel semmit, csak hogy folyik a meleg magzatvíz, de utána a méhösszehúzódások erősekké válnak, és a " fájás" jellege megváltozik, nem menzesz szerű görcs lesz, hanem erős nyomás az egész testeden, mintha össze akarna valami gép nyomni, de nem vészes, simán kibírható, még 100-szor végigcsinálnám!!!
2011. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Kicsit akkor megnyugodtam.
2011. okt. 14. 12:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Szinte nem is érzed. De aztán jön tényleg a java.......
2011. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak a legvégén repesztett burkot a doki, amikor beért. Én már 4 ujjnyira nyitva voltam, mire beértünk a kórházba, doki befutott, burkot repesztett, 20 perc múlva megvolt a baba. De a burokrepesztésből nem éreztem semmit.
2011. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!