Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maradt már meg valakinek így...

Maradt már meg valakinek így babája?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, elkezdtem elég erősen vérezni.2napig tartott aztán mintha elvágták volna elmúlt.Éjjel semmi aztán másnap délután megint de akkor már nem olyan erősen.Délután megyek dokihoz,addig is mondjatok vmit,hogy megmaradhat-e? Volt-e már valaki így?
2011. okt. 15. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
pont én is így vagyok én már lassan 2 hete vérzek én kaptam ultrogestant, hogy meg maradjon ami ma fog kiderülni mert ma kell vissza mennem. Amúgy én is kb 7 hetes vagyok. Szerintem te is kapsz valami ilyesmit és pihenni kell,jó sokat feküdni. Szorítók neked.Majd írj, hogy mit mondott a doki?
2011. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok, hogy megmaradjon. Nekem sajnos nem maradt meg.
2011. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
egy barátnőm is így volt, ő is kapott gyógyszert és veszélyeztetett terhes lett, 12. hétig feküdnie kellett. megmaradt a babája, most már szép 5 éves :)) úgyhogy drukkolok, pihenj, egy falevelet se emelj meg!
2011. okt. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkolást! Első!Te érzed még a hasadban hogy ott van?
2011. okt. 15. 09:55
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
7 hetesen? Mégis hogy?
2011. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok


semmit nem érzek.csak annyit, hogy sűrűn járok wc-re és ma reggelre iszonyú nagy hányingerre ébredtem. Az jó jel ha nem fáj mert nekem már ment el egy és az nagyon nagy fájdalommal járt. lassan készülök mert indulok a dokihoz majd ha haza értem írok, hogy mi volt.

2011. okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
09:58! Természetesen nem mozgásra gondoltam,hanem ez a "valami van a hasamban"érzésre.Egy többedszer terhes nő érzi!
2011. okt. 15. 10:05
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Szorítok nektek, de egy többedszer terhes nő sem érez ennyi idősen semmit. Meg még jó pár hétig sem, csak majd ha rudos a baba.
2011. okt. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 6 hetesen kezdtem vérezni késő este. Másnap reggel rohantam is a kórházba. Meg volt még a baba. Kaptam utrogestan kúpot és fekvésre ítéltek mert haematómát találtak a baba mellett. 4 hét alatt szívódott fel. Ma 11 hetes vagyok. Következőre 2 hét múlva kell mennem. Sok sikert neked. Kitartás.
2011. okt. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 5 hetesen kezdtem vérezni, vasárnap volt (előtte csütörtökön derült ki hogy terhes vagyok) hétfőn reggel mehettem a dokimhoz, kaptam utrót, és 3*2 magnéziumot!7. héten mikor kontrollra mentem, már nem is látszott a hematóma, de a gyógyszereket a 12. kellett szedni, és addig szigorú fekvés volt!


A terhességem 2. trimesztere csodálatos volt, de aztán nálunk komplikáció volt (a kettőnek ninvcs köze egymáshoz) de végül makk egészséges kislányom született!


Ő már 22 hós, és most várjuk a testvérét akivel 10 hetes vagyok, és nincs semmi panasz hál istennek!Jobban vagyok mint valaha!


Drukkolok, hogy minden rendben legyen!Kitartás,és pihenj egész nap!Csak pisi és zuhi!

2011. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!