Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Küzdöttetek hasonló problémáva...

Küzdöttetek hasonló problémával? Az orvosom azt mndja,hogy olyan alacsony a prolactin szintem,hogy nem lesz tejem. Később mégis volt tejetek és tudtátok szoptatni a kicsit?

Figyelt kérdés
Hypofizis daganattal mütöttek 10 éve,utána hormonos lettem,Bromocriptinnel kezeltek,most terhes vagyok,már a 32.hétben járunk:)Az orvosom azt mndja,hogy olyan alacsony a prolactin szintem,hogy nem lesz tejem.
2009. máj. 1. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ja,az orvosok sok mindent mondtak már,csak nem mindig jön be!Ne izgulj,már vannak jó homeopátiás bogyók tejserkentésre és vannak jó teák is!Aztán,ha mégsincs elég tejed,nem dől össze a világ,a tápszerek is tök jók már!Jó egészséget,sok boldogságot!Ez legyen a legkevesebb bajod!

2009. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
lényeg, hogy a szülés után rögtön igyál tejserkentő teát, és szedd az urtica urens homeopatiás bogyót napi 2x5 szemet. és ami a legfontosabb: már a kórházban fejjél! minél gyakrabban (2-3 óránként). tuti beindul a tejed.
2009. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: ezeket a dolgokat előre szerezd be, már úgy menj szülni!
2009. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Boldog babavárást mindenkinek :)
2009. máj. 5. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!