Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az normális h 5...

Szerintetek az normális h 5 hónaposan nagyon lent van a baba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt honnan veszed, hogy lent van? Sokan mondják?

Mert nekem mindenki azt mondja, hogy: " húú de tök lent van a pocakod!" de nem igazán foglalkoztat. Az enyém ilyen! Amíg az orvos nem mondja hogy ez baj, addig nagyon nem érdekel hogy másoknak az a legfontosabb hogy milyen az én hasam!

Van akinek kicsi, van akinek óriási, van akinek hegyes, van akinek meg lent van.


21 hkm

2011. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nem mondják nekem h lent van én érzem őt nagyon lent és első babám és nem tudom h ez normális e h nagyon lent van-e a kicsi.
2011. okt. 15. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont ott van, ahol lennie kell!:-)

Hidd el! Én néha szó szerint úgy éreztem, mintha a hüvelyemben matatna, az orvos meg mindig azt mondta, hogy szépen fent hordom a terhességem.:-)

Szóval ne aggódj, biztosan minden oké! :-)

2011. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Második babámat várom, az elsővel nem igazán volt ilyen, de most a másodikkal többször éreztem azt,hogy egészen lent nyom, mocorog.

De amúgy ártalmatlan, csak esetleg rossz érzés lehet ha feszít vagy ha pl a hugyhólyagot lökdösi...

2011. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, én végig "lent" hordtam a babámat, de a szülés előtt egy héttel még tudott lejjebb menni :-)

Nem vagyunk egyformák, van, aki fent, van aki lent hordja. Örülj neki, nem lesz a végén légszomjad, meg nem fogja a gyomrodat nyomni a baba. Cserébe majd gyakran szaladgálsz pisilni :-)

Boldog babavárást!

2011. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tenyleg ne izgulj, ha valami nem lenne jo helyen, akkor azt mar eszrevette volna az orvos.

Nekem is a masodik baba volt nagyon lent, illetve a pocakom is vegig, eleve lent nott. Nem tudom hogy mondjam. Az elso pocakomhoz kepest oriasi volt a kulonbseg az elhelyezkedeseben, igaz, hogy ez jobb volt, mert akkor kb 25. hettol borzasztoan egett a gyomrom, nyomta a tudomet is a gyerek, nem kaptam rendesen levegot. A lenti pocak ilyen gondot nem okozott.


ES!

Legnagyobb meglepetesemre az orvos szules elott par nappal kozolte, hogy csak a pocakom van lent, de a baba feje be sincs ekelodve. csak vajudas kozben ekelodott be.

Szoval ez tenyleg nem jlenet semmit.

2011. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és szép válaszokat nektek:) Most már megnyugodtam:) Boldog babavárást mindannyiotoknak!!
2011. okt. 16. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!