Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik ikreket várnak! Természet...

Akik ikreket várnak! Természetes úton "jöttek össze" a picik, vagy mesterséges megtermékenyítéssel?

Figyelt kérdés

Van a családban más iker is?

Egypetéjűek vagy több?


2011. okt. 16. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az én ikreim nem maradtak meg,de azért leírom,ha nem baj.Természetes úton jöttek(meg is lepődtem),kétpetéjűek voltak,és egyikünk családjában sincsenek ikerbabák.
2011. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem saját de ismerősöméknél term úton jöttek össze, abbahagyta a fog.gátlót, és köv.hónapban terhes lett.Valószínű ezzel van összefüggésben.Egy kisfiú, és egy kislány, tehát kétpetéjűek.Barátnőmnél mest megtermékenyítéssel, két kisfiú, és kétpetéjűek.Unokatesómék, igaz már idősebbek, de természetes úton kétpetéjűek, és lányok.

Neked is ikreid lesznek?

2011. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egypetéjű ikreim vannak, természetes úton jöttek össze, sem a férjem, sem az én családomban nem voltak ikrek ezelőtt (legalábbis ameddig vissza tudtuk vezetni).
2011. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tesóméknál lombikkal lettek az ikrek, nincs is a családban ikerpár rajtuk kívül. Ismerősöknél természetes úton, de ott a nagyszülők is ikrek :)
2011. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lombikkal sikerült, kétpetéjűek :-)
2011. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetes úton és ikres család vagyunk:) Kétpetéjűek. Úgy tudom csak az arravaló hajlam öröklődik anyai ágon és a második generációnál.Nálunk totál bejött:)
2011. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tehát a Te anyukádnak van ikertestvére?
2011. okt. 16. 21:05
 8/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok Mindenkinek!! :)
2011. okt. 16. 21:06
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk már megszülettek, 10 hónapos kisfiaink vannak, természeten úton fogantak. Külön burokban voltak, de 1 placenta volt, tehát valószínűleg egypetéjűek. Külsőleg nagyon hasonlítanak, de a személyiségük teljesen más.

A férjem anyai nagymamájának voltak egypetéjű lány ikertestvérei, szóval nem ő maga volt iker, csak a tesói.

A mi családunkban nem volt iker senki.

2011. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem tudunk a családban ikrekről, a fiaim természetes úton fogantak, egy méhlepény, külön burok, tehát egypetéjűek. 14 hós nagyfiúk. :-)
2011. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!