Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyira befolyasolo tenyezo...

Mennyira befolyasolo tenyezo erzelmi szempontbol az, h mesterseges vagy normal megtermekenyitessel sikerul a baba?

Figyelt kérdés

Parom nagyon ozkodik a lombiktol, szamara csak az Isten adta fogantatas az "igazi", de ha szukseges termeszetesen elfogad barmit. Csak maga az a teny, hogy nem "ugy" fogan meg a babank ahogy az elo van irva...


Engem is elkeserit, hogy nem valik valora egyik fontos almom, nem lehet reszem abban a meglepetesben, hogy "Ur Isten! Pozitiv a tesztem! Terhes vagyok!!!"

Annyira termeszetellenesnek tunik ez az egesz dolog. De ha muszaj akkor muszaj.


Ti hogy ereztek ezzel kapcsolatosan?


2011. máj. 5. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha sokáig nem jön a természetes módon a baba, akkor szerintem muszáj valamit másképp csinálni, hogy sikerüljön. :(

Eléggé furcsa a számomra ez a tény, hogy sok nőnek nem jön természetes módon a baba, közöttetek még nekem se. :( Azt hittem, hogy sokkal egyszerűbb lesz ez, mert hát ez az élet rendje...és nekem úgy tűnik hogy anyáinknak és nagyanyáinknak messze nem volt ilyen problémájuk. Fel nem tudom fogni, hogy ez most miért ilyen nehéz a mai világban és nagyon elszomorít. :(

2011. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tesómék lombikosok,idén szül.A párjának is fura volt,hogy így fogan meg a babájuk.

De amikor megmaradt nekik harmadik lombik után 1 baba,ugyanolyan érzések (talán nagyobb is) fogták el,mint aki nem lombikos.Ő is tesztelt,átélte hogy pozitív a teszt!

Ne úgy állj hozzá ahogy írtad,hogy muszáj! Úgy nem válik valóra az álmod,ha bele sem vágtok.Utána meg azon gondolkozol x év múlva,hogy miért nem mentünk lombikra,lett volna esély...

Csak menjetek együtt el egy tanácsadásra,hogy mik a procedúrák... Vágjatok bele!!

2011. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is lombikkal sikerült. Annyit mondhatok, hogy csak a végeredmény számít, ha megvan a baba, már egyikőtöket sem fogja érdekelni, hogy jött össze.

Azt írod: "nem lehet reszem abban a meglepetesben, hogy "Ur Isten! Pozitiv a tesztem! Terhes vagyok!!!" - óhhh, dehogynem!!! Amikor már x-edszer próbálkozik az ember (főleg beültetéssel), hidd el, százszor erősebb ez a felkiáltás.

Kívánom, hogy sikerüljön természetes úton, de ha mégsem, akkor sem kell rosszul éreznetek magatokat emiatt (vagy a párodnak), ma már hál Istennek megadatik ez a lehetőség is. És egy csöppségért mindent!

2011. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem meg inkább megnyugtatott annak a lehetősége,hogy ha szükség lenne rá,akkor segít a modern orvos-tudomány.Ez egy,legális klassz SEGÍTSÉG a leendő szülőknek,mindamellett az én szememben,akik ezeket a beavatkozásokat,felkészítéseket,kezeléseket és a végtelennek tűnő várakozást előtte, végig "csinálják"ők az igazi anyák és apák!Szerencsés vagyok,nem volt erre szükségem.Istenben nem hiszek,de abban igen hogy a várandóság,anyaság a legcsodásabb dolog,hogy méhben vagy petri-csészében jön létre részletkérdés!2,5 éves és egy 6 hónapos fiúk anyukája
2011. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Isten adta ezt a lehetőséget is, hogy egy új élet foganjon! Még úgy sem biztos, hogy sikerül, ennek is megvan a lehetősége, tehát ebben is benne van Isten keze. Az új élet, az így is úgy is csoda bárhogy is jön, és ugyanazokat az örömöket, bánatokat, felelősséget, büszkeséget, félelmeket...hozza
2011. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jókat írtatok, főleg Te 14:16-os.

Nekünk is lombik babánk lesz, 14 hetes vagyok. Azt gondolom, hogy legtöbben természetellenesnek gondolják a lombikot, én is úgy gondoltam. Aztán végig csináltuk, kibírtuk. Már nem gondolom azt! Így is ugyanúgy, vagy talán még jobban várjuk, hogy megszülessen. És pozitív tesztem is volt! :-)

2011. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!