Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elképzelhető, hogy jóslófájás?...

Elképzelhető, hogy jóslófájás? Ha nem szerintetek mi lehetett?

Figyelt kérdés
27 hetes terhes vagyok (ez a 2. terhességem, már van egy 2 évesem). Ma hajnalban a jobb oldalamon feküdtem, amikor egysze csak a csípőcsontomban nyilalást éreztem a bal oldalon. Megismétlődött néhányszor (2-3 alkalommal köztük rövid fájdalom mentdms szünetekkel), majd abbamaradt. Azt hallottam, hogy a többedszer szülő nők a terhesség folyamán előbb tapasztalják meg a dolgokat, miot az első terhességük alkalmával.
2011. okt. 17. 07:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A fájdalom leírása alapján inkább csak tágulási fájás volt (mármint a csontok rendeződnek, nem a méhszájra gondoltam).


Jósló szerintem még korai lenne.

De én is épp 27 hetes vagyok és ilyen nyilallgatások már nekem is vannak. Meg keményedni is szokott a hasam/méhem,de az nem jár fájdalommal inkább csak kellemetlen.

2011. okt. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Őszintén szólva olyan mintha soha nem lettem volna terhes előtte, teljesen elfelejtettem mindent ami a lányommal való terhességem alatt történt. Lehet, hogy vele is volt hasonló csak már nem emlékszem. Kicsit én is megijedtem a dokim is csak délután rendel...
2011. okt. 17. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!